1T Doların Altındaki Kripto Piyasa Değeri, Bitcoin 20K Dolar İçin Savaşıyor (Hafta Sonu İzleme) – Kripto Haberleri

1T Doların Altındaki Kripto Piyasa Değeri, Bitcoin 20K Dolar İçin Savaşıyor (Hafta Sonu İzleme)

Kripto piyasa değeri, bitcoin olarak 1 trilyon doların altında mücadele ediyor ve çoğu altcoin önemli bir kazanç sağlayamadı.

Dünkü fiyatın 20.000 dolara ve altına düşmesinden sonra, bitcoin durdu ve bu gıpta edilen çizginin üzerinde kalmak için mücadele ediyor.

Altcoinler de hafta sonu başlangıcında biraz acı çekti ve çoğu şimdi sakince oturuyor.

Bitcoin 20 bin dolar için savaşıyor

Önceki hafta, yedi günden kısa bir sürede 4.000 dolardan fazla düşüşle aylık en düşük 21.000 dolara düşen birincil kripto para birimi için özellikle zararlıydı.

Geçen haftanın çoğunu bu seviye civarında, yatay işlem yaparak geçirdi. En büyük fiyat dalgalanması, varlığın 22.000 $ ‘ı geri almaya çalıştığı ancak raylarında durdurulduğu Perşembe günü geldi.

Bu, özellikle Fed Başkanı Jerome Powell’ın merkez bankasının enflasyonla mücadele konusundaki duruşunu yinelemesinden sonra, daha şiddetli sonuçlara yol açtı. Birkaç saat içinde BTC bir binden fazla düştü.

Dün sabah Bitcoin başka bir dalış yapıp Temmuz ortasından bu yana ilk kez 20.000 doların altına düştüğünde manzara daha da kötüleşti. O zamandan beri, birkaç yüz dolardan fazlasını toparlayamadı ve şimdi bu çizginin hemen üzerinde oturuyor, bu da piyasa değerinin 400 milyar doların altında kaldığı anlamına geliyor.Kripto Para Birimi Piyasasına Genel Bakış. Kaynak: Kriptoyu Ölçün

Altcoinler Sıkı Oturuyor

Alternatif madeni paralar dün BTC kadar kötü acı çekti, ancak o zamandan beri sakin kaldı.

Ethereum son 24 saatte 1.500 doların altına düştü ve hala bu seviye civarında oturuyor. İkinci en büyük kriptonun sadece birkaç gün önce 1.700 doların üzerine çıktığını belirtmekte fayda var, ancak kısa vadede benzer bir şeyin olabileceğine dair birkaç uyarı atışı vardı.

Binance Coin dün sert bir düşüş yaşadı ve küçük bir düşüşün ardından bugün 280 dolardan işlem görüyor.

Ripple, Solana, Dogecoin, Shiba Inu ve Avalanche da günlük ölçekte hafifçe kırmızıdayken, Cardano, Polkadot, MATIC ve TRON önemsiz kazançlar elde ediyor.

Alt ve orta büyüklükteki alt borsaların çoğu aynı gemideyken, genel kripto piyasası değeri dün 80 milyar dolar kaybettikten sonra 1 trilyon doların oldukça altında kaldı.Kripto Para Piyasasına Genel Bakış. Kaynak: Kriptoyu Ölçün

CryptoPotato’da ilk olarak 1T Doların Altında Crypto Market Cap, Bitcoin Fights for 20K (Hafta Sonu İzleme) yazısı çıktı.

1T Doların Altındaki Kripto Piyasa Değeri, Bitcoin 20K Dolar İçin Savaşıyor (Hafta Sonu İzleme)
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: