%4 Günlük Artışın ardından, BNB için Görünürde 520 Dolar mı?

%4 Günlük Artışın ardından, BNB için Görünürde 520 Dolar mı?

Temel Destek seviyesi: 417$
Anahtar Direnç seviyesi: 520$, 692$ (ATH)
Mart 2021’den bu yana BNB, büyük bir yükselen üçgen (mavi renkli) oluşturdu. Yukarıdaki bir kırılma, kartlarda tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu gösterir. Bu yazının yazıldığı sırada, BNB, 417 dolarlık desteğin başarılı bir testinden sonra, kilit direnci 520 dolarda test etmek için net bir yolda görünüyor. BNB kilit direnci kırmada başarılı olursa, fiyat mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 692$’a doğru yükselebilir. TradingView’e göre grafik

Teknik Göstergeler

Işlem hacmi: Kritik destekteki iyi hacim, BNB’yi hızla mevcut dirence doğru itti. Bu, BNB talebinin yüksek kaldığını ve momentum korunabilirse 520 dolarlık direncin yakında test edileceğini gösteriyor.
RSI: Günlük RSI, yükseliş eğilimini daha da pekiştirecek daha yüksek bir zirve yapmaya yakın.
MACD: Günlük MACD geçen Perşembe günü yükseliş eğilimi gösterdi ve o zamandan beri ivme arttı. Bu rallinin gerçek sınavı kilit direnç olacak. TradingView’e göre grafik

Ön yargı

Mevcut önyargı yükseliş yönünde. Bununla birlikte, 520 dolarlık kilit direnç, fiyat reddedilirse boğaların başını belaya sokabilir.

BNB Fiyatı İçin Kısa Vadeli Tahmin

BNB, bu en son düzeltme sırasında, kilit destekte kalmayı başararak muazzam bir güç gösterdi. Üstelik, şimdi, fiyat kayıpların çoğunu siliyor. İlk önemli zorluk, BNB’nin 520 doların üzerine çıkması. ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)
Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve ilk ay Binance Vadeli İşlemlerinde 100$ ücretsiz ve %10 indirimli ücret almak için bu bağlantıyı kullanın (şartlar).PrimeXBT Özel Teklifi: Kayıt olmak ve işlem ücretlerinde %25 indirim elde etmek için POTATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın.Sorumluluk Reddi: CryptoPotato’da bulunan bilgiler alıntı yapılan yazarlara aittir. CryptoPotato’nun herhangi bir yatırım alıp almama, satma veya elinde tutma konusundaki görüşlerini temsil etmez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmanız önerilir. Sağlanan bilgileri kendi sorumluluğunuzda kullanın. Daha fazla bilgi için Sorumluluk Reddi’ne bakın. TradingView tarafından kripto para birimi çizelgeleri.

Kaynak: cryptopotato.com

Sevdiklerinle Paylaş: