ADA/USD paritesi önümüzdeki 24 saat için düşüş eğiliminde

ADA/USD paritesi önümüzdeki 24 saat için düşüş eğiliminde

TL; DR Dağılımı Cardano fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor.ADA/USD 1,30$’da direnç buldu.Daha sonra 1,20$’lık desteğin test edilmesi muhtemel. Cardano’nun fiyatının analizi bugün düşüş gösteriyor, çünkü 1.30 doların iki kez daha durduğunu gördük. Sonuç olarak, daha fazla yükseliş gözlemlenmeden önce ADA/USD, daha derin bir geri çekilme için düşüşüne devam etmelidir. ADA/USD paritesi 1.30$ seviyesinde direnç buldu ve o zamandan beri düşüşte, işlem aralığının altını yeniden test etmek için hareket ederken bazı kilit destek seviyelerini kırıyor. Piyasa 1.20$’da destek bulamamış olsa da, bunun son destek seviyesi olduğu düşünüldüğünde, zaman içinde bunu yapması muhtemeldir. Piyasaya sürülmesinden bu yana Cardano’nun yol haritasında herhangi bir olumlu haber veya gelişme olmaması nedeniyle, her ikisine de ilgi yenilenmeden daha fazla zaman geçtikçe ADA/USD için daha fazla olumsuzluk olabilir. MACD ve RSI, henüz yukarı doğru kesişmiş olmalarına ve yakın zamanda herhangi bir geri dönüş belirtisi göstermemelerine rağmen, özellikle şu anda mevcut ticaret koşulları göz önüne alındığında, düşüş eğiliminde: gerçek bir destek yok ve piyasa 1,20 doları test etmek için hareket ederken, hiçbir şey yok. ya henüz karşı karşıya gelmeleri için önemli bir direnç. Piyasa Duyarlılığı Mevcut durumda, Cardano bugün erken saatlerde 1,34 $’ın üzerinde kaldıktan sonra tekrar 1,30 $’ın altına düştüğü göz önüne alındığında, bu aşamada kesinlikle kimsenin lehine değil – bu geçen aydan bu yana en yüksek noktasıydı. Piyasa değeri sıralamasında herhangi bir önemli haber veya değişiklik olmaması nedeniyle, ADA/USD’nin bundan sonra ilerleyebileceği bir istikrar veya ticaret zemini bulması için ileride daha fazla aşağı yönlü hareket olabilir. ADA/USD için ileriye doğru bir yükseliş eğilimi tercih edilebilir olsa da, bu yavaş bir süreç olacak ve muhtemelen en fazla önümüzdeki birkaç hafta içinde elde edilebilecek bir süreç değil.

ADA/USD 4 saatlik grafik: ADA satış baskısı altında

4 saatlik grafikte, 1.30 dolar seviyesi daha fazla yükselişi engellediği için Cardano için satış baskısı getirisi görebiliriz. ADA/USD 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView Cardano bu hafta toparlandı ve geçen Pazartesi günü 1.08$’a kadar düştü. Onuncu Ocak’ta, daha fazla düşüş için güçlü bir reddin ardından önemli bir geri dönüş oldu. Cardano fiyatı 1,30$’daki direnç nedeniyle hemen tekrar düşürüldü ve Cardano fiyatı bir kez daha düştü. Çok daha fazla olumsuzluk görülmeden önce 1,30 dolara bir artış daha geldi. ADA/USD hala düşüşte ve ilave yükselişler yine reddedildiği için önümüzdeki günlerde daha fazla düşüş girişiminde bulunulacağını tahmin ediyoruz.

Cardano Fiyat Analizi: Sonuç

Cardano fiyatı, dün bir başka yükseliş için direnç başarısızlığına tanık olduğumuz için bugün düşüş yaşadı. Sonuç olarak, ADA/USD’nin daha da düşmesini ve bir sonraki destek seviyesinin 1,20$ olarak belirlenmesini bekliyoruz. Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. kriptopolitan.com bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Kaynak: www.cryptopolitan.com

Sevdiklerinle Paylaş: