American Airlines, 2024’te yüksek ücretli gezginler için yarışta yeni premium süitler ekleyecek – Kurumsal Haberler

American Airlines, 2024’te yüksek ücretli gezginler için yarışta yeni premium süitler ekleyecek

American Airlines’ın yeni Flagship Süitlerindeki koltuklar

TKTKTK

American Airlines Salı günü en uzun menzilli uçaklarından bazıları için seyahat talebi geri döndükçe yüksek ücretli müşterileri kovalamak için yeni süitler tanıttı.

Yatar koltuklara ve mahremiyet için sürgülü kapıya sahip olacak yeni süitler, 2024’te piyasaya sürülecek ve birçok uluslararası ve diğer uzun mesafeli uçuşlarda en üst seviye teklifi olan American’s Flagship First sınıfının sonunu işaret edecek.

İki yıl sonra ücretlerin ne olacağını bilmek için henüz çok erken, ancak otobüs ve premium sınıflar arasındaki fiyat farkı çok büyük. Örneğin, New York ve Paris arasında 18 Ekim’den ayrılıp bir hafta sonra geri dönen bir yolculuk, standart ekonomide Amerikan’da 935$’a ve business sınıfında 5981$’a gidiyor.

American, kabin yenilemesinin taşıyıcıya ne kadara mal olacağını açıklamayı reddetti.

Girişim, bir havayolunun, uçakta daha fazla konfor için daha yüksek bir fiyat ödemek isteyen yolcular için daha fazla koltuk eklemeye yönelik en son çabasıdır. ABD’nin önde gelen havayolu yöneticileri geçtiğimiz günlerde eğlence amaçlı seyahat edenlerin daha fazla premium koltuk için daha fazla para harcadıklarını söyledi.

Havayolları, yenilenen business class koltuklara ve premium ekonomi bölümlerine sığabilmeleri için yıllardır birinci sınıf kabinleri küçültüyor veya kullanımdan kaldırıyor.

American Airlines’ın yeni Flagship Suites satırları

TKTK

Fort Worth, Teksas merkezli Amerikalı, uzun mesafeli uçaklarındaki premium koltukların 2026 yılına kadar %45’ten fazla artacağını söyledi.

Yeni Boeing 787-9 uçakları 51 süite ve 32 premium ekonomi koltuğuna sahip olacak. Taşıyıcı ayrıca 777-300ER uçaklarını 70 süit ve 44 premium ekonomi süiti içerecek şekilde güçlendirmeyi planlıyor.

American, yeni Airbus A321XLR’lerin 20 süit ve 12 premium ekonomi koltuğuna sahip olacağını söyledi.

American Airlines’ın yeni Flagship Suite koltukları için koltuk

TKTK

.

American Airlines, 2024’te yüksek ücretli gezginler için yarışta yeni premium süitler ekleyecek
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: