Apecoin DAO, Sıkılmış Maymun Merkezli Bir Haber Yayınına Finansman Sağlamayı Onayladı – Kripto Haberleri

Apecoin DAO, Sıkılmış Maymun Merkezli Bir Haber Yayınına Finansman Sağlamayı Onayladı

Apecoin DAO topluluğu üyeleri, Bored Ape Gazette adlı Bored Ape Yacht Club (BAYC) merkezli bir haber yayınını ilk yıl için 150.000 $ ile finanse edecek bir yönetim teklifini onayladı. Sıkılmış Maymun Gazetesi 1 Haziran 2021’den beri faaliyetteyken, sitenin operatörü “toplumu daha iyi bilgilendirmeye” söz veriyor. […]

Apecoin DAO topluluğu üyeleri, Bored Ape Gazette adlı Bored Ape Yacht Club (BAYC) merkezli bir haber yayınını ilk yıl için 150.000 $ ile finanse edecek bir yönetim teklifini onayladı. Bored Ape Gazette 1 Haziran 2021’den beri faaliyetteyken, sitenin operatörü Bored Ape haber kapsamını “artırma” planlarıyla “toplumu daha iyi bilgilendirmeyi” vaat ediyor.

Apecoin DAO, 12 Ay Boyunca Sıkılmış Maymun Odaklı Bir Haber Sitesini Finanse Edecek

Apecoin DAO üyeleri, yönetim önerisi AIP-70’e göre önümüzdeki 12 ay için kendi haber yayınlarını kiraladılar. Teklife göre, The Bored Ape Gazette haber sitesinin operatörü, yayının “geçen yıl boyunca katlanarak büyüdüğünü” söylüyor.

Yayının operatörü, “bu topluluk için güvenilir bir bilgi kaynağı oluşturmaya kararlı olduğunu ve operasyonları ekosistem genelinde sürekli araştırma, analiz ve raporlamaya genişletmek istiyorum” konusunda ısrar ediyor.

The Bored Ape Gazette’in tek yazarı ve editörü, önümüzdeki 12 aylık operasyon için 150 bin dolara mal olacağını ve fonların “maymunların her şeyi kapsaması için günde 1-2 hikayeden 3-5’e çıkacağını” söylüyor. Bored Ape Gazette, sahibi “iki haftada bir haber bültenleri ve derinlemesine raporlar” hazırlamayı planladığı için Apecoin DAO topluluğunu “daha iyi bilgilendirmeye” odaklanacak.

STAKING GÜNCELLEMESİ » @apecoin Vakfı, @HorizenLabs’ın Stake Sistemini İnşa Edeceğini Açıkladıktan Sonra, Gazete, Daha Fazla Bilgi İçin Horizen Labs Kurucu Ortağı @Crypto_Counsel ile Röportaj Yaptı

Hikayenin tamamı burada: https://t.co/jEQpaNFbmy

— Sıkılmış Maymun Gazetesi

Apecoin DAO, Sıkılmış Maymun Merkezli Bir Haber Yayınına Finansman Sağlamayı Onayladı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: