Ayılar Kontrolü Alırken Birleşmeden Bu yana ETH %15 Kaybediyor (Ethereum Fiyat Analizi) – Kripto Haberleri

Ayılar Kontrolü Alırken Birleşmeden Bu yana ETH %15 Kaybediyor (Ethereum Fiyat Analizi)

Ethereum sonunda bir hisse kanıtı konsensüs algoritmasına geçti. Olay, muhtemelen ETHW airdropunu almak için ETH satın alanlar tarafından yönlendirilen bir satış dalgasını tetikledi. Bu nedenle, fiyat son birkaç gün içinde yaklaşık %15 oranında düştü. Grizzly’den Teknik Analiz Günlük Grafik Ethereum oluşuyor […]

Ethereum sonunda bir hisse kanıtı konsensüs algoritmasına geçti. Olay, muhtemelen ETHW airdropunu almak için ETH satın alanlar tarafından yönlendirilen bir satış dalgasını tetikledi. Bu nedenle, fiyat son birkaç gün içinde yaklaşık %15 oranında düştü.

Teknik Analiz

tarafından Grizzly

Günlük Grafik

Ethereum, günlük zaman diliminde üçüncü düz kırmızı mum çubuğunu oluşturuyor. Kripto para birimi şu anda son iki ayda boğalar tarafından savunulan bir seviyeye geri döndü.

Teknik olarak, grafikte ortaya çıkan formasyon aşağı yönlüdür – azalan bir üçgen (açık mavi renkte). Ayrıca, uzun bir sürenin ardından, 30 günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI), üç ay boyunca üzerindeki konumunu koruyan yükselen çizginin (yeşil renkte) desteğini kaybetti.

Bu, ayılar fiyatı 1.420 doların altına çektiği sürece başka bir düzeltmenin başlayabileceğini gösteriyor. Böyle bir senaryo, başlangıçta fiyatı 1.280 dolara kadar uzatabilir. Piyasanın mevcut düşüş eğilimi göz önüne alındığında, bu durumda kaybedilen desteği geri almak son derece zor olacaktır.

Varlık 1.550 doların üzerine çıkarsa ve RSI taban çizgisinin üzerine dönerse, önceki senaryo geçersiz olacaktır.

Temel Destek Düzeyleri: 1420 $ & 1280 $Anahtar Direnç Seviyeleri: 1550$ & 1700$Kaynak: TradingView

Günlük Hareketli Ortalamalar:MA20: 1594 dolarMA50: 1665 dolarMA100: 1472 $MA200: 2051 dolar

ETH/BTC Grafiği

Bitcoin’e karşı, kripto para birimi kritik bir desteğin altında işlem görüyor. Trendin tersine çevrilmesi, bir kırılma ve 0,073 BTC’de (yeşil renkte) yatay destek seviyesinin altında kapanma ile teyit edilecektir. Bu durumda, bir sonraki destek 0.064-0.066 BTC (beyaz) aralığında bulunur.

Ek olarak, RSI 63 gün sonra taban çizgisinin altına geri dönerek ayıların piyasa hakimiyetini gösterdi.

Temel Destek Düzeyleri: 0.066 & 0.064 BTCAnahtar Direnç Seviyeleri: 0.073 & 0.08 BTCKaynak: TradingView

ETH yazısı, Ayılar Kontrolü Aldığında Birleşme (Ethereum Fiyat Analizi) CryptoPotato’da ilk kez göründüğünden beri %15 Kaybediyor.

Ayılar Kontrolü Alırken Birleşmeden Bu yana ETH %15 Kaybediyor (Ethereum Fiyat Analizi)
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: