Binance CEO’su Biden’ın Kripto Düzenleme Çerçevesinin İyi Haber Olduğuna İnanıyor – Kripto Haberleri

CZ Binance: I Would Like to See More Transparency From Terra’s Team

Binance CEO’su Biden’ın Kripto Düzenleme Çerçevesinin İyi Haber Olduğuna İnanıyor

CZ, ABD’den gelen uygun düzenleyici çerçevenin tüm kripto endüstrisine fayda sağlayacağını belirtti.

Biden yönetimi, kripto para birimleri ve varlık sınıfının ülke içinde nasıl düzenlenmesi gerektiğine dair ilk makalesini Cuma günü yayınladı.

Bazıları yönergelerin daha fazla netlik gerektirdiğine inanırken, Binance CEO’su çerçevenin kendisinin önemli bir tanınması olduğunu ve şirketinin küresel bekçilerle çalışmayı hedeflediğini iddia etti.

  • Geçtiğimiz birkaç ay içinde dijital varlıklarla ilgili birkaç icra emri çıkardıktan sonra, Biden yönetimi, varlık sınıfının nasıl düzenleneceğine dair potansiyel bir çerçeve yayınladığı Cuma günü bir çentik aldı.
  • SEC ve CFTC, iki ajanstan hangisinin daha büyük pasta payı alacağını belirlemek için savaşmaya devam ederken, en son rapor, sınırsız işlemleri kolaylaştırmak da dahil olmak üzere kriptonun mevcut finansal sistemle entegrasyonuna değindi.
  • Belgede ayrıca CBDC’lerden bahsedildi ve devlet kurumları kripto para birimlerini içeren suç faaliyetlerini azaltmanın yollarını bulmaya çağırdı.
  • Gazete, kripto topluluğu tarafından zıt görüşlerle karşılandı ve en son konuşan Binance CEO’su Chanpeng Zhao oldu.
  • Dünyanın en güçlü ekonomisinin eylemlerinin kripto endüstrisi için iyi bir işaret olduğuna inanıyor çünkü “doğru yapmak” “tüketicileri, pazarları korumaya ve sorumlu inovasyonu ateşlemeye” yardımcı olacak.
  • CZ ayrıca, son birkaç yılda birçok gözlemciden büyük tepki alan şirketinin, endüstrinin algısını ve benimsenmesini iyileştirmek için ABD ve diğer küresel düzenleyicilerle birlikte çalışacağını da kaydetti.

Sektöre uygun küresel bir düzenleyici ve uyumluluk çerçevesi oluşturmaya çalışan düzenleyiciler ve sektörle birlikte çalışma fırsatını benimsiyoruz. (9/9)

— CZ Devamını Oku

Binance CEO’su Biden’ın Kripto Düzenleme Çerçevesinin İyi Haber Olduğuna İnanıyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: