Binance, Curve Finance DNS Saldırısında Çalınan Fonların %83’ünü Kurtardı – Kripto Haberleri

Binance, Curve Finance DNS Saldırısında Çalınan Fonların %83’ünü Kurtardı

Curve Finance DNS saldırısından sadece iki gün sonra Binance, çalınan varlıkların %80’inden fazlasını kurtardığını söylüyor.

Önde gelen kripto para borsası Binance, Curve Finance kullanıcılarından çalınan yaklaşık 450.000 dolar değerindeki kripto varlıklarının kurtarılmasına yardımcı oldu. Fonlar, kullanıcılardan çalınan toplam miktarın yaklaşık %83’ünü temsil ediyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, güncellemeyi bugün Twitter’da paylaştı ve Curve Finance korsanının borsa güvenliğini atlamak için farklı teknikler kullanarak varlıkları Binance’e gönderdiğini belirtti. Ancak şirket, işlemleri tespit etti ve varlıkları dondurdu.

Binance, Curve Finance Kullanıcılarına Fonları İade Edecek

CZ’ye göre Binance kurtarılan 450.000 doları kurbanlara iade edecek. Borsa şu anda bunun gerçekleşmesi için kolluk kuvvetleriyle birlikte çalışıyor.

Binance, hack’in %83’ünden fazlasını temsil eden 450 bin dolarlık Curve çalıntı fonunu dondurdu/kurtardı. Fonları kullanıcılara iade etmek için LE ile çalışıyoruz. Bilgisayar korsanı, parayı yakalayamayacağımızı düşünerek farklı şekillerde Binance’e göndermeye devam etti. Devamını oku

Binance, Curve Finance DNS Saldırısında Çalınan Fonların %83’ünü Kurtardı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: