Binance nedir ve neden Binance gibi bir Exchange başlatmalı? – Kripto Haberleri

Binance nedir ve neden Binance gibi bir Exchange başlatmalı?

%100 özelleştirilebilir Binance Clone Komut Dosyamızla ölçeklenebilir bir kripto para birimi değişim platformu başlatın. Binance Klonumuz, kolayca değiştirilebilen özellikler ve işlevlerle kripto borsası işinizi anında başlatmanıza yardımcı olur.

Binance nedir?Kripto para piyasası, binance’in başarısından sonra büyük bir artışa tanık oldu. Şu an itibariyle Binance, günde 4 milyondan fazla aktif kullanıcıyla birlikte en yüksek piyasa değerine sahip en büyük kripto para borsası platformudur. Bu değişim, popüler olarak kriptodan kriptoya değişim için bilinir. Binance, kullanıcının çok düşük işlem ücretleri ile ödeme yapmasına izin verdiği için çok kısa sürede daha fazla trafik kazandı.

Bu borsa binance’i Chanpeng Zhao tarafından yönetildi. Şirket başlangıçta Çin’de faaliyet göstermeye başladı ve daha sonra Çin’in kripto para birimi değişimi yasağı eylemini önlemek için operasyonunu Japonya’ya devretti. Çin’den sonra şimdi şirketin merkezi Malta’da. (Önceden Çin’de ve sonra Japonya’daydı) Binance Anlamı – İkili finans.

Neden Binance Gibi Bir Değişim Başlatmalısınız?Binance gibi bir borsaya neden başlamanız gerektiği ve binance gibi bir borsa başlatmanın yararının ne olacağı hakkında size net bir fikir verecek bazı sağlam sebepler var. Her bir öne çıkan özelliklere ve özelliklere tek tek göz atalım.

Binance borsa web sitesinin öne çıkan özellikleri

Binance, bitcoin, ethereum, lite coin ve en önemlisi Binance coin dahil olmak üzere 100’den fazla kripto para birimiyle alım satımı destekler. Değişim, yerel para BNB ile ödemeye hazır olan kullanıcılara bir tür indirim sağlar. Ocak 2018’de firma, 1,3 milyar dolarlık sermaye.Popüler bir kripto para borsası olarak Bitcoin Vadeli İşlemler, Başlatma Paneli, bağış toplama, Temel ve Gelişmiş Ticaret sağlar.Binance yüksek işlem hacmine sahiptir ve tek bir günde 100.000 siparişi işleme kapasitesine sahiptir.Binance piyasa siparişlerini destekler , limit emri, stop-loss emri ve stop emri. Birçok yeni kripto para ve jeton Binance’de her gün listeleniyor, ancak bazı kısıtlamalar var. Yüksek verimli UI/UX.Çok Dilli Web Sitesi. Token Listeleme Launchpad adına mevcuttur. Vb.

Binance’in sınırlı sayıda öne çıkan özelliklerini listeledik, ancak tüccarlara her gün büyük heyecan veren çok daha fazla özelleştirilmiş özellik var.

Binance gibi Cryptocurrency değişimi başlatmak istiyorsanız Binance Klon Komut Dosyası önde gelen herhangi bir Cryptocurrency değişim geliştirme şirketinden.

Binance nedir ve neden Binance gibi bir Exchange başlatmalı?
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: