Binance Pay Artık Romanya’nın En Büyük Biletleme Platformunda Kullanılabilir

Binance Pay Artık Romanya’nın En Büyük Biletleme Platformunda Kullanılabilir

Romanya’daki en büyük bilet platformlarından biri olan Entertix, etkinlikler için alternatif bir ödeme olarak en iyi kripto varlıklarını kabul etmek için dünyanın en büyük kripto para borsası Binance Pay ile ortaklık kurdu.

Romanya’daki Web3 Genişletmeleri

Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Romanya’nın en büyük bilet platformu Entertix’te bir kripto para ödeme teknolojisi olan Binance Pay‘in lansmanını duyurmak için Twitter sayfasına gitti. Önde gelen blockchain ekosisteminin lideri 13 Ekim 2022’nin geç saatlerinde açıklandı, Rumenlerin artık takımlar ve diğer birçok etkinlik için bilet satın almak için desteklenen kripto para birimlerini kullanabileceğini belirtti.

Duyuruya göre Entertix artık Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) gibi çeşitli kripto para birimlerinde ödemeleri kabul etmek için Binance Pay‘i kullanacak. diğer kripto varlıkları.

Binance’in yeni açıklaması, dünyanın çeşitli yerlerinde kripto para birimini benimsemeye yönelik bitmeyen çabalarından bir başkasını işaret ediyor. Lider küresel kripto para ödeme sağlayıcısı olan Binance, alternatif bir ödeme çözümü olarak kripto varlık sınıfının daha geniş çapta kabulü için hareketin ön saflarında yer alıyor. Binance bunu en etkili şekilde kripto ödeme platformu Binance Pay aracılığıyla yapıyor.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde Binance, kripto benimsemeyi hedefleyen birkaç yeni ortaklık imzaladı. Geçen ay, Dubai merkezli lüks otel Palazzo Versace, kripto para birimi altyapı sağlayıcısı olarak Binance’i imzaladı. Palazzo, Binance Pay aracılığıyla yapılan ödemeler için kripto para birimlerinin kabul edildiğini duyurdu ve bu, konukların seçilen kripto para birimlerini kullanarak yemek, konaklama ve spa deneyimleri için ödeme yapmalarına izin verdi.

Binance Pay, Romanya’daki Ödemelerde Devrim Yaratacak

Popüler kripto değişim platformunun bir yan kuruluşu olan Binance Pay, Binance tarafından tasarlanmış temassız bir ödeme sistemidir. Kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerine kripto ile alışveriş yapmalarına veya kripto göndermelerine olanak tanır. Şu anda Travala.com, L’exception ve Ukrayna’nın en iyi gıda zinciri perakendecisi Varus gibi şirketler tarafından kullanılıyor.

Şubat 2021’de piyasaya sürülen Binance Pay, hızlı ve ucuz işlemler gibi geleneksel ödeme sistemlerine çözümler sunuyor. Binance Pay ile kullanıcılar saniyeler içinde dünyanın herhangi bir yerine kripto para harcayabilir, ödeme yapabilir ve kripto para gönderebilir. Binance ödeme ayrıca BAE’deki yaklaşık 29 Alışveriş Merkezi ve 13 otelin kripto kabul etmesine izin veriyor.

Şu anda Binance Pay, Cardano (ADA), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK), XRP (XRP), Dogecoin (DOGE) ve diğerleri dahil 45’in üzerinde kripto para birimini destekliyor. Binance’in desteklediği tüm para birimleri, Entertix’te bilet ödemeleri için kabul edilecektir.

Etkinlikler Ödemesi Kolaylaştı

Romanya merkezli bir bilet satış ve etkinlik yönetimi platformu olan Entertix, kullanıcılara daha basit bir ödeme seçeneği sunmaya hazırlanıyor. Romanya’da sinema ve spor biletleri de dahil olmak üzere çeşitli etkinlikler için bilet satan şirket, artık Binance Pay aracılığıyla kripto ödemelerini kabul edecek.

Bununla birlikte, bilet alımları için kripto para birimlerini kabul eden ilk kişi Entertix değil. U.Today tarafından bildirildiği üzere, dünyanın en büyük sinema zinciri olan AMC Theatres’ın resmi mobil uygulaması, CEO Adam Aron tarafından bir ara yapılan duyuruya göre, kullanıcıların Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) kullanarak bilet satın almalarına da olanak tanıyor. Nisan içinde.

Binance Pay Artık Romanya’nın En Büyük Biletleme Platformunda Kullanılabilir adlı haberi okudunuz. Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Diğer kripto para haberleri için aşağıya kaydırınız.

kaynak: crypto.news

Sevdiklerinle Paylaş: