Binance, Thai SEC Suç Şikayetinde Bulunduktan Sonra Tayland’da Yeni Kripto Para Borsası Başlatacak – Bitcoin Haberleri

Binance, Thai SEC Suç Şikayetinde Bulunduktan Sonra Tayland’da Yeni Kripto Para Borsası Başlatacak – Bitcoin Haberleri

Ülkenin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) şirkete lisanssız faaliyet gösterdiği için şikayette bulunmasının ardından kripto borsası Binance Tayland’da yeni bir borsa başlatıyor. Binance, Tayland’da bir kripto borsası kurmak için Taylandlı bir kamu şirketi olan Gulf Energy Development ile bir anlaşma imzaladı.

Binance ve Gulf Energy Tayland’da Kripto Borsası Kuracak

Taylandlı bir kamu şirketi olan Gulf Energy Development, Pazartesi günü Tayland Menkul Kıymetler Borsası’na (SET) tamamına sahip olduğu yan kuruluşu Gulf Innova’nın “dijital varlık değişiminin ve ilgili araçların geliştirilmesi için yolları ortaklaşa incelemek için Binance Group ile bir Mutabakat Zaptı imzaladığını bildirdi. Tayland’da iş. ” Şirket, “ekonomi giderek artan bir şekilde inovasyon ve teknoloji tarafından yönlendirilirken, dijital varlıklar ve ilgili teknoloji, artan talebi karşılamak için ülkedeki finansal altyapının verimliliğini artırmada önemli bir rol oynadığı için Tayland’da dijital altyapıda hızlı bir büyüme öngörüyor. Tayland halkı.” Gulf Energy ayrıntılı:

Bu nedenle, şirketin Binance ile ortaklığı Tayland’ın dijital varlıkları ve blok zinciri altyapısını geliştirmesine yardımcı olacak.

Binance kısa süre önce Thai SEC ile başını belaya soktu. Menkul kıymetler gözlemcisi geçen yıl Temmuz ayında Kraliyet Tayland Polisinin (ECD) Ekonomik Suçları Önleme Bölümüne “Binance hakkında suç duyurusunda bulunduğunu” duyurdu. SEC’e göre Binance, lisanssız bir kripto borsası işletiyor, bu nedenle şirket “cezai yaptırıma tabi”.
Binance’in denetime tabi bir şirketin yardımıyla Tayland’da bir kripto borsası başlatması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Kevin Helms Avusturya Ekonomisi öğrencisi olan Kevin, Bitcoin’i 2011’de buldu ve o zamandan beri bir müjdeci oldu. İlgi alanları Bitcoin güvenliği, açık kaynak sistemleri, ağ etkileri ve ekonomi ile kriptografi arasındaki kesişmedir.

Resim Kredisi: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

sorumluluk reddi: Bu makale bilgilendirme amaçlıdır. Bir satın alma veya satma teklifinin doğrudan teklifi veya talebi veya herhangi bir ürün, hizmet veya şirketin tavsiyesi veya onayı değildir. Bitcoin.com yatırım, vergi, yasal veya muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne şirket ne de yazar, bu makalede belirtilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya neden olduğu veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Daha Popüler Haberler

Kaçırdığınız Durumda

Kaynak: news.bitcoin.com

Sevdiklerinle Paylaş: