Binance US, %6 APY Ethereum Staking Hizmeti Başlattı – Kripto Haberleri

Binance US Launches a 6% APY Ethereum Staking Service

Binance US, %6 APY Ethereum Staking Hizmeti Başlattı

Binance US, en yakın rakiplerinden daha cazip getirilerle kendi Ethereum staking hizmetini başlattı.

7 Eylül’de Binance.US, kullanıcılarına %6’lık bir ilk yıllık yüzde getirisi (APY) sunan bir Ethereum Staking hizmetinin başlatıldığını duyurdu.

Binance.US blog gönderisine göre, bu yeni özellik, kullanıcıların minimum 0,001 ETH (yaklaşık 1,62 $) kullanarak ETH’yi stake etmeye başlamalarını sağlayacak. Ethereum doğrulayıcısı olmak için gereken 32 ETH’den çok daha erişilebilir bir miktar.

“Doğrudan Ethereum ağı üzerinden staking yapmak için 32 ETH gerekliliği olsa da, kullanıcılar Binance.US üzerinde rekabet açısından düşük bir minimum sadece 0.001 ETH ile stake yapabilirler.”

Staking yoluyla kazanılan ödüllerin, Ethereum Birleştirme etkinliğini tamamladıktan sonra, İş Kanıtı’ndan (PoW) Hisse Kanıtı’na (PoS) geçiş yaparak dağıtılacağını unutmamak önemlidir.

Binance US, Ethereum Merge’i ve Ekosistemdeki Rolünü Destekliyor

Binance US CEO’su Brian Shroder, Binance US ekibinin bu özelliği başlatmaktan heyecan duyduğunu söyledi. Ayrıca, “müşteriler için daha fazla değer” getiren yeni kapsamlı stake teklifleri yaratmanın yollarını arıyorlar.

“ETH, daha geniş Web3 ekosisteminde kritik bir rol oynuyor ve Ethereum ağı The Merge’e geçmeye devam ettikçe, sektördeki en yüksek APY ödüllerinden bazılarıyla ETH staking’i sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Şu anda Binance, rakiplerinden daha iyi APY’ler sunuyor. Sadece referans olarak, Nexo %4 APY, Blockfi %4 APY sunar, Lido Finance %3,5 APY sunarken Coinbase %3,25 APY sunar

Bu, borsaya yakın zamanda piyasaya sürülen ADA, DOT, BNB ve MATIC dahil olmak üzere sunulan token sayısını ikiye katlama fırsatı verdi.

Ethereum Çatallanırsa Binance Ne Yapacak?

CryptoPotato’nun yakın zamanda bildirdiği gibi, Ethereum yükseltmesinin 15 ila 16 Eylül arasında gerçekleşmesi bekleniyor. Ancak Birleştirme, Binance’in kullanıcılarını korumak için tepki verme yeteneğini etkileyecek yeni bir çatala yol açabilir.

Eğer yeni bir fork yoksa, kullanıcılar herhangi bir sıkıntı yaşamadan ETH’lerini yatırıp çekebilecekler. Yine de, Ethereum’un yeni belirteçler içeren diğer zincirlere ayrıldığını varsayalım. Bu durumda Binance, Ethereum’un PoS versiyonu için “ETH” jetonunu elinde tutacak ve Birleştirmeden önce müşterilerin cüzdanlarında bulunan jeton miktarını kredilendirecek.

Borsa, gelecekteki ETH çatallarını destekleme fikrine yakın değil. Her neyse Binance, yeni tokenlerin, tıpkı diğer tokenler gibi, bir doğrulama sürecinden geçene kadar hemen listelenmeyecekleri için, platformdan fazla zorlanmadan çekilebileceklerini duyurdu.

Binance US, CryptoPotato’da ilk olarak %6 APY Ethereum Staking Hizmeti Başlattı yazısı çıktı.

Binance US, %6 APY Ethereum Staking Hizmeti Başlattı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: