Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: BTC, Temel Fiyat Tavanının Altına Düştükten Sonra 24.000 Doların Altına Düştü – Kripto Haberleri

Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: BTC, Temel Fiyat Tavanının Altına Düştükten Sonra 24.000 Doların Altına Düştü

Fiyatlar önemli bir direnç seviyesiyle çarpıştığı için Bitcoin bugünkü seansta 24.000 doların altına düştü. Haftaya güçlü bir başlangıcın ardından, kripto piyasaları çoğunlukla kırmızıydı ve küresel piyasa değeri şu anda %2,98 düştü. Ethereum da daha düşük işlem gördü ve 1.700 doların altında bir kırılmaya yaklaştı. Güçlü bir Bitcoin ardından […]

Fiyatlar önemli bir direnç seviyesiyle çarpıştığı için Bitcoin bugünkü seansta 24.000 doların altına düştü. Haftaya güçlü bir başlangıcın ardından, kripto piyasaları çoğunlukla kırmızıydı ve küresel piyasa değeri şu anda %2,98 düştü. Ethereum da daha düşük işlem gördü ve 1.700 doların altında bir kırılmaya yaklaştı.

Bitcoin

Haftaya güçlü bir başlangıcın ardından, Bitcoin (BTC), kripto piyasaları düşüş hissi ile aşıldığından Salı günü kırmızıda işlem görüyordu.

BTC/USD Pazartesi günü 24,203,69$’lık gün içi zirvesine yükseldi, ancak bugün erken saatlerde 23.372,91$’a düştü.

Bitcoin’in son 24 saat içinde yaklaşık 1.000 $ düştüğünü gören bugünün en düşük seviyesi, fiyatların önemli bir tavanla çarpışmasıyla geldi.

Grafikten de görülebileceği gibi, bu tavan en son Temmuz ayının son gününde görülen 24.200 dolar seviyesindeydi.

Bu vesileyle BTC, direnç noktasının altına hızla düşmeden önce 24.600 dolara kadar yükseldi.

En son düşüş, 10 günlük (kırmızı) hareketli ortalamanın, genellikle yaklaşan bir düşüş trendine işaret eden 25 günlük (mavi) muadili ile aşağı yönlü bir geçişe yaklaşmasıyla geliyor.

Ethereum

Ethereum (ETH) de Salı günü düştü ve kendi fiyatı 1.700 dolar seviyesinin altında bir kırılmaya yaklaştı.

Bu, ETH’nin 1.806.89 dolardan işlem görmesinin üzerinden bir günden kısa bir süre sonra geldi, ancak bugün 1.000 doların üzerine düştü.

ETH/USD, boğalar tokenin bu noktanın altına düşmesini engellemek için mücadele ederken 1.700.88$’a düştü.

Salı günkü fiyat düşüşü, göreli güç endeksinin (RSI) marjinal olarak 60’lık tabanının altına düşmesiyle bir kopuş olduğu için geldi.

BTC’de olduğu gibi, 10 günlük hareketli ortalama da bir kırılmanın eşiğinde, ancak fiyat gücünün artması durumunda ETH’nin 1.800 dolara geri döndüğünü görebiliriz.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Bugünkü seansta ethereum’un 1.700 doların altına düşmesini bekliyor musunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda bırakın.

Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: BTC, Temel Fiyat Tavanının Altına Düştükten Sonra 24.000 Doların Altına Düştü
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: