Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: ETH 1.700 Dolara Doğru Hareket Ediyor, BTC Büyük ölçüde Değişmedi – Kripto Haberleri

Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: ETH 1.700 Dolara Doğru Hareket Ediyor, BTC Büyük ölçüde Değişmedi

Fiyatlar son kayıpların ardından toparlanmaya devam ederken, Ethereum bugünkü seansta 1.700 dolara yaklaştı. Dünyanın en büyük kripto para birimi bir kez daha 21.000 doların üzerinde işlem gördüğü için Bitcoin Salı günkü oturumdan büyük ölçüde değişmedi. Yazarken, küresel kripto piyasa değeri %0,43 daha yüksek işlem görüyor. Bitcoin Bitcoin (BTC), 21.000 doların üzerinde işlem görmeye devam etti. […]

Fiyatlar son kayıpların ardından toparlanmaya devam ederken, Ethereum bugünkü seansta 1.700 dolara yaklaştı. Dünyanın en büyük kripto para birimi bir kez daha 21.000 doların üzerinde işlem gördüğü için Bitcoin Salı günkü oturumdan büyük ölçüde değişmedi. Yazarken, küresel kripto piyasa değeri %0,43 daha yüksek işlem görüyor.

Bitcoin

Bitcoin (BTC), son düşüşlerin ardından piyasalar konsolide olurken, Çarşamba günkü seansta 21.000 doların üzerinde işlem görmeye devam etti.

Pazartesi günü, BTC/USD 20,955.14$’a düştü, ancak fiyatlar o zamandan beri son iki gündür yüksek seviyelerde işlem gördü.

Çarşamba günü, bitcoin 21,646,20 $ ‘lık gün içi en yüksek seviyesine ulaştı ve bu, 21,600 $’ lık mevcut direnç noktasının marjinal bir şekilde üzerinde.

Tavanın kısa bir süreliğine kırılmasının ardından, fiyatlar düştü ve BTC şu anda 21.481.52 dolardan işlem görüyor.

Boğalar, pozisyonlarını belirsizlik noktasına yakın tutmak yerine önceki karlarını güvence altına almayı tercih ettiğinden, önceki kazançlar hafifledi.

Genel olarak, bitcoin boğalarının 22.000 $ puanını yeniden yakalamayı hedeflediği görülüyor, ancak önce bu mevcut direncin üstesinden gelmeleri gerekiyor.

Ethereum

Bitcoin gibi, ethereum (ETH), token fiyatları 1.700 dolara yaklaştığından, kambur gününde marjinal olarak yüksek işlem görüyordu.

ETH boğaları, fiyatlar günün erken saatlerinde 1,666,68 dolar gün içi en yüksek seviyesine ulaştığı için tokeni bugünkü seansta bu seviyeye yaklaştırdı.

Hareket, ETH/USD’nin kripto para biriminin 1.550$ tabanının altına düştüğü geçen haftanın en düşük seviyelerinden uzaklaşmaya devam etmesiyle geldi.

Daha önce BTC’ye benzer şekilde, ethereum, 14 günlük bağıl güç endeksi (RSI) bir engelle karşılaştığı için daha önceki kazanımların azaldığını gördü.

Bu direnç, tarihsel olarak ayıların piyasaya yeniden girdiği bir alan olan göstergede 49.50 seviyesiydi.

Yazı yazarken, ETH şimdi 10 günlük (kırmızı) ve 25 günlük (mavi) hareketli ortalamaların sonunda aşağı doğru kesişmesiyle gelen bugünün en yüksek seviyesinin altında işlem görüyor.

Bazıları bunu, özellikle ETH önümüzdeki günlerde 1.700 dolarlık tavanı kıramazsa, yaklaşan düşüşlerin bir işareti olarak görüyor.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Önümüzdeki günlerde ethereumda düşüş hissiyatının yükseldiğini görecek miyiz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda bırakın.

Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: ETH 1.700 Dolara Doğru Hareket Ediyor, BTC Büyük ölçüde Değişmedi
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: