Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: ETH, ‘Birleşmeden’ Bir Haftadan Kısa Bir Süre Önce Perşembe Günü Toparlandı – Kripto Haberleri

Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: ETH, ‘Birleşmeden’ Bir Haftadan Kısa Bir Süre Önce Perşembe Günü Toparlandı

Dünkü satışın ardından boğalar harekete geçtiği için Ethereum Perşembe günü tekrar yeşile döndü. Token, fiyatlar bir kez daha 1.600$ seviyesinin üzerine çıktığı için bugünkü seansta %8’in üzerinde yükseldi. Bitcoin de bugünkü seansta toparlandı ve 19.000 doların üzerine çıktı. Genel olarak, kripto piyasaları yazı yazılırken %4.39 daha yüksek işlem görüyor. Bitcoin […]

Dünkü satışın ardından boğalar harekete geçtiği için Ethereum Perşembe günü tekrar yeşile döndü. Token, fiyatlar bir kez daha 1.600$ seviyesinin üzerine çıktığı için bugünkü seansta %8’in üzerinde yükseldi. Bitcoin de bugünkü seansta toparlandı ve 19.000 doların üzerine çıktı. Genel olarak, kripto piyasaları yazı yazılırken %4.39 daha yüksek işlem görüyor.

Bitcoin

Perşembe günü çok ayın en düşük seviyesine düştükten sonra, fiyatlar 19.000 doların üzerine çıktığında bitcoin (BTC) bugünkü seansta toparlandı.

BTC/USD bugün erken saatlerde 19.427.17$’a yükseldi ve bu, 18.710.09$’lık bir dibe vurduktan 24 saatten kısa bir süre sonra geldi.

Geri tepme, bitcoin’in 18 Haziran’dan bu yana en düşük noktasından uzaklaştığını gördü ve token şu anda 19.200 dolarlık bir destek seviyesinin yakınında işlem görüyor.

Grafiğe bakıldığında, göreceli güç endeksi (RSI) hala aşırı satım bölgesinde ve yazı an itibariyle endeks takibi 34.84’te.

Token yükselmeye devam ederse şimdi 38.00’lik bir tavan bekliyor ve fiyatların daha da yükselmesi için potansiyel bir engel olarak hareket edebilir.

Bununla birlikte, BTC bu noktanın ötesine geçerse, boğalar fiyatları 20.000$’a yaklaşmaya çalışabilir.

Ethereum

Boğalar bir kez daha piyasaya yeniden girdikçe Ethereum (ETH) tekrar yeşile döndü ve süreçte dünkü düşüşü satın aldı.

ETH/USD, Çarşamba günkü 1.505.95$’lık dip seviyesinin ardından Perşembe günkü seansta 1.651.05$’lık gün içi zirvesine çıktı.

Hareket, dün bu noktanın altında yanlış bir kırılmanın ardından bugünün seansında Ethereum’un 1.550 dolarlık tabanından sıçramasıyla geldi.

Boğalar hala 1.700 dolarlık bir tavana odaklanmış olsa da, 1.614 dolarlık direncin üzerine bir hareketin ardından fiyat oynaklığı arttı.

ETH şimdi, önceki boğaların kazançları güvence altına almayı seçmesiyle, potansiyel kar almanın bir sonucu olarak ortaya çıkan önceki yüksek seviyelerden düştü.

Şu anda, token, The Merge etkinliğinin başlamasına altı günden az bir süre kala 1.622,92 dolardan işlem görüyor.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Ethereum hafta sonundan önce 1.700 dolara ulaşabilir mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda bırakın.

Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: ETH, ‘Birleşmeden’ Bir Haftadan Kısa Bir Süre Önce Perşembe Günü Toparlandı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: