Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: Pazartesi Günü USD Zayıflarken BTC, ETH Marjinal Olarak Yüksek – Kripto Haberleri

Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: Pazartesi Günü USD Zayıflarken BTC, ETH Marjinal Olarak Yüksek

Ekim ayına kırmızı bir başlangıcın ardından, kripto fiyatları Pazartesi günkü seansta marjinal bir şekilde yükseldi. Pazar günü 19.000 doların altında kısa bir süre kaldıktan sonra, ABD doları diğer G7 para birimlerine karşı zayıflamaya başladığından, bitcoin bu noktanın üzerine çıktı. Ethereum da yeşildeydi ve bir an için 1.300 doların üzerine çıktı. Bitcoin Bitcoin (BTC) marjinal bir şekilde işlem görüyordu […]

Ekim ayına kırmızı bir başlangıcın ardından, kripto fiyatları Pazartesi günkü seansta marjinal bir şekilde yükseldi. Pazar günü 19.000 doların altında kısa bir süre kaldıktan sonra, ABD doları diğer G7 para birimlerine karşı zayıflamaya başladığından, bitcoin bu noktanın üzerine çıktı. Ethereum da yeşildeydi ve bir an için 1.300 doların üzerine çıktı.

Bitcoin

Bitcoin (BTC), kripto fiyatlarının daha zayıf bir ABD dolarına tepki vermesiyle Pazartesi günü marjinal olarak yüksek işlem gördü.

Geçen hafta USD’deki rallinin ardından, para birimi aya başlamak için rahatladı ve yerini bitcoin boğalarının geri dönüşüne bıraktı.

BTC/USD, 18.970.62$’lık bir tabandan işlem gördükten 24 saatten kısa bir süre sonra, bugünkü seansta 19.312.48$’lık gün içi en yüksek seviyesine yükseldi.

Grafiğe bakıldığında, hareket, tokenin tarihsel olarak bir belirsizlik alanı olan 19.300 dolar seviyesindeki direnç noktasının marjinal bir şekilde yükseldiğini gördü.

Yazılı olarak, türbülans bir şekilde geri döndü ve BTC ticareti 19.208.10 dolardan.

Bugünkü ralli aynı zamanda 14 günlük göreceli güç endeksinin (RSI) 43.00’lık önemli bir zeminden sıçramasıyla aynı zamana denk geldi. Bu yükseliş devam ederse, fiyatların 20.000 dolara yaklaştığını görebiliriz.

Ethereum

Ethereum (ETH), art arda dört düşüş seansının ardından token toparlandığı için kırmızı bir Ekim işaretlerini de salladı.

Pazar günü 1,271,15$’lık düşük bir düşüşün ardından, dünyanın ikinci en büyük kripto para birimi, haftaya başlamak için 1.308.90$’a yükseldi.

Hareket, ETH/USD’nin büyük ölçüde Eylül ortasından beri geçerli olan 1.315 dolarlık son direnç seviyesine doğru hareket ettiğini gördü.

Bitcoin’de olduğu gibi, ethereum’un 14 günlük RSI’si 36.60’ta bir destek noktasından sıçradı ve 41.50 dirence doğru gidiyor gibi görünüyor.

Bu gerçekleşirse, potansiyel olarak 1.400 doların üzerine çıkmadan önce tokenin 1.385 dolarlık daha yüksek bir tavana doğru hareket ettiğini göreceğiz.

10 günlük (kırmızı) hareketli ortalama da, boğaların muhtemelen olumlu bir işaret olarak göreceği rotayı değiştirmiş görünüyor.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Ekim ayı boyunca ethereumda güçlü bir toparlanma bekliyor musunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda bırakın.

haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: