Blockchain.com, Cayman Adaları’nda kaydı başarıyla güvence altına aldı – Kripto Haberleri

Blockchain.com successfully secures registration in the Cayman Islands

Blockchain.com, Cayman Adaları’nda kaydı başarıyla güvence altına aldı

Tüccarlar, fonlar, tahsisçiler, VC’ler ve kripto operatörleri için kripto çözümleri sağlayıcısı Blockchain.com, bugün Cayman Adaları’nda kayıt yaptırdığını duyurdu. Şirket artık Cayman Adaları Para Otoritesi (CIMA) kapsamında düzenlenmiş saklama hizmetleri sağlayabilir, bir borsa işletebilir ve kurumsal müşteriler için OTC kripto aracılık hizmetleri sunabilir. Bu kayıt […]
Blockchain.com’un Cayman Adaları’ndaki kaydı başarıyla güvence altına aldığı gönderisi, ilk olarak CryptoNinjas’ta ortaya çıktı.

Tüccarlar, fonlar, tahsisçiler, VC’ler ve kripto operatörleri için kripto çözümleri sağlayıcısı Blockchain.com, bugün Cayman Adaları’nda kayıt yaptırdığını duyurdu.

Şirket artık Cayman Adaları Para Otoritesi (CIMA) kapsamında düzenlenmiş saklama hizmetleri sağlayabilir, bir borsa işletebilir ve kurumsal müşteriler için OTC kripto aracılık hizmetleri sunabilir.

Bu kayıt, Blockchain.com’un faaliyet gösterdiği her yargı alanında küresel uyumluluk ve düzenlemeye olan bağlılığının bir parçasıdır. Ayrıca, Blockchain.com’un şirketin gelirinin yaklaşık yarısını oluşturduğunu bildirdiği kurumsal müşterilerini daha iyi desteklemesine de yardımcı olur.

“Bazı kripto şirketleri Bahamalar veya İngiliz Virgin Adaları’nda kurulurken, Blockchain.com, Cayman’ı kripto ve finansta yeniliği teşvik etme inancı nedeniyle ve birçok finansal kurum Cayman düzenleyici rejiminin titizliğine güvendiği için seçti. Kripto para alanı olgunlaştıkça, kurumlar her zamankinden daha fazla düzenleyici netliğe ihtiyaç duyuyor. CIMA, farklı yerellerin kriptoyu nasıl ele aldığını incelerken, sanal varlık hizmeti sağlayıcıları için düzenleyici bir çerçeve oluşturma çabaları da dahil olmak üzere dijital varlık düzenlemesi konusundaki ileriye dönük rehberliğiyle öne çıktı.”– Blockchain.com Ekibi

Ardından, Blockchain.com ABD, Almanya, İtalya, Fransa ve İspanya’da daha fazla kayıt güvence altına almak istiyor.

Daha fazla bilgi için Blockchain.com’un şu adresteki kaydına bakın: CIMA kaydı kripto şirketleri için.

Blockchain.com’un Cayman Adaları’ndaki kaydı başarıyla güvence altına aldığı gönderisi, ilk olarak CryptoNinjas’ta ortaya çıktı.

Blockchain.com, Cayman Adaları’nda kaydı başarıyla güvence altına aldı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: