BopoVerse: Metaverse Eğlence Yoluyla Herkesi Güçlendiriyor – Kripto Haberleri

BopoVerse: Metaverse Eğlence Yoluyla Herkesi Güçlendiriyor

Değiştirilemeyen tokenler, şüphesiz kripto para birimi topluluğunun merkezinde yer aldı ve 2021’den beri, bunun ötesinde bir tartışma konusu haline geldiler. Değiştirilemez tokenlerin patlaması ve popülerliğinin ortasında, Facebook (şimdi Meta) dahil olmak üzere birçok şirket, içinde yaşadığımız dünyanın dijital bir alternatifini yaratma fikrini düşündü – […]

Değiştirilemeyen tokenler, şüphesiz kripto para birimi topluluğunun merkezinde yer aldı ve 2021’den beri, bunun ötesinde bir tartışma konusu haline geldiler.

patlamasının ortasında takas edilemeyen jetonlar ve onların popülaritesi, Facebook (şimdi Meta) dahil olmak üzere birçok şirket, içinde yaşadığımız dünyanın dijital bir alternatifini yaratma fikrini tasarladı – şu anda yaygın olarak metaverse olarak bilinen bir kavram.

BopoVerse, temel amacın güçlenmeyi ve beden pozitifliğini teşvik etmek olduğu yenilikçi bir meta evreni öne çıkarıyor – herkesin özgür olduğu bir yer.

BopoVerse nedir

BopoAyet metaverse bir eğlence markasıdır ve güçlendirmeyi ve vücut pozitifliğini teşvik eden merkezi olmayan bir topluluk oluşturmayı amaçlar. Platform, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir.

Ekip, dünya çapındaki Web3 merkezi olmayan topluluklarının yanı sıra eğlence markasının özgürlük, kendini ifade etme, kendini sevme, güçlendirme ve vücut pozitifliği gibi temel inançlar üzerine kurulduğunu savunuyor.

Bu, ekibin oluşturduğu değiştirilemez token sanatıyla aktarılır.

BopoVerse Koleksiyonu

Projenin düşeceği ilk koleksiyon BopoVerse Women Collection (BPVw) olarak adlandırılıyor. Toplam 7.777 Kadın Savaşçı tarafından temsil edilen bu NFT sanat eserleri, Shalock olarak bilinen ünlü bir sanatçı tarafından elle yaratılmıştır. Olumlu maneviyatın yanı sıra genişletilmiş faydayı ön plana çıkaracak şekilde türünün ilk örneği olacak şekilde tasarlanmıştır.

NFT’ler, BopoVerse çizgi romanının ilk baskısı gibi, kültürel varlıklar aracılığıyla milyonlarca insana kapsayıcılığı ve kabulü teşvik etmek için tasarlanmıştır. Çizgi romanı ilk alan kişi yalnızca BopoVerse Club’daki BPVw sahiplerine verilecektir. Her bir sahip ayrıca BopoVerse Club’a tam erişime sahip olacaktır. Orada, üyeler toplulukla bağlantı kurabilir ve ayrıca BopoVerse Arena’da farklı oyunlar oynayabilir. Sahipler ayrıca, hem şimdiki hem de gelecekteki tüm yetiştirme mekaniklerine erişebilecekler.

Nanenin detayları şunları içerir:

Tarih: 8 Eylül, WL için 15:00 UTC, Public için 15:15 UTC

Nane Fiyatı: 0.2 ETH

Toplam Arz: 7.777 ETH

Ayrıntılarda NFT Düşüşü

Darphane sırasında BopoVerse Kadın Koleksiyonundan toplam 7.000 NFT satılacak. Ancak, ekibin topluluk üyelerine 2.777 beyaz liste noktası verdiğini belirtmekte fayda var – 25.000’den fazla kişi çekilişe kaydoldu ve kazananlar rastgele seçildi. Ek çekiliş için resmi saat 8 Eylül UTC saatiyle 3:00 PM’dir. Halka açık darphane 15 dakika sonra başlayacak, yani UTC saatiyle 15:15.

Nane yapmak için, kullanıcıların birkaç basit adımı izlemesi gerekir:1. Resmi web sitesine gidin: https://bopoverse.com/

  1. Bir Metamask cüzdanı bağlayın
  2. NFT’lerinizi Nane

Daha fazla bilgi projenin resmi sitesinde de bulunabilir. anlaşmazlık.

BopoVerse: Metaverse Entertainment Aracılığıyla Herkese Güç Vermek yazısı ilk olarak CryptoPotato’da yayınlandı.

BopoVerse: Metaverse Eğlence Yoluyla Herkesi Güçlendiriyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: