Bu Ayı Piyasası Neden Özellikle Boğa? – Kripto Haberleri

Why This Bear Market Is Especially Bullish

Bu Ayı Piyasası Neden Özellikle Boğa?

Hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, madenciler bitcoin satmayı bitirdi gibi görünüyor, kurumlar hala ilgileniyor ve uzun vadeli sahipler satları biriktirmeye devam ediyor.

Hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, madenciler bitcoin satmayı bitirdi gibi görünüyor, kurumlar hala ilgileniyor ve uzun vadeli sahipler satları biriktirmeye devam ediyor.

Bu, P ve Q tarafından sunulan “Bitcoin Magazine Podcast”inin yazıya dökülmüş bir alıntısıdır. Bu bölümde, ayı piyasasının derinliklerinde bile bitcoin üzerinde yükseliş göstermesinin üç ana nedeni hakkında konuşmak için Sam Callahan onlara katılıyor.

Bu Bölümü YouTube Veya Rumble’da İzleyin

Bölümü Buradan Dinleyin:

Sam Callahan: Hash oranının tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması kesinlikle olumlu. Bence bu, 2021 boyunca sermayeye erişimi olan ve temelde bir sürü sermaye harcaması yapabilen ve tesislerini genişletmeye karar veren bu madencilerin bir işlevi. Ve şimdi gördüğümüz şey, bu planlar gerçekten tezahür etmeye başlıyor ve aslında 9-12 ay önce planladıkları madencileri devreye sokuyorlar.

Tedarik zinciri sorunları da vardı. Yani bu hash oranı artışı, bence daha fazla madencinin geri dönmesinden ziyade, sadece bu büyük madencilerin nihayet eşyalarını çevrimiçi hale getirmesi olduğunu düşünüyorum. Yani bu Bitcoin ağı için iyi bir şey. Sanırım uzun vadeli HODLers tarafından tutulan toplam arzın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını görüyorsunuz, bu da bir başka olumlu gelişme.

Bence bu sadece madeni paralarını hareket ettirmeyen hüküm giymiş bir HODLer tabanı olduğunu gösteriyor ve muhtemelen şu anda bu çağrıdaki herkes bunun bir parçası. Diğer bir şey ise, bu ayı piyasası boyunca hala kurumsal ilgi var. 2018’e kıyasla gerçekten ayı piyasasının dibinde bu gelişmeler yoktu, gerçekten sessizdi ve biraz üzücüydü. Artık, Fidelity’nin ortaya çıkması ve milyonlarca bireysel aracılık hesabına bitcoin sunmayı düşünmesi gibi haberleriniz var. Franklin Templeton’a da sahipsiniz – neredeyse bir trilyon dolarlık yönetici gibi – hala ayı piyasasının ortasında, bitcoin% 70 düştü, hala bir sonraki boğa koşusu için altyapı oluşturuyorlar.

Yani bu benim için yükseliş. Sadece fiyat hareketine rağmen, kurumsal düzeyde hala heyecan ve ilgi olduğunu ve altyapının oluşturulmakta olduğunu gösteriyor. Görmeyi sevdiğim türden bir şey.

Bu üç şey muhtemelen söyleyeceğim şeyler: hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesi, bu iyi; madenciler bir nevi satışı durdurdu ya da en azından şimdilik; uzun vadeli HODLer’larınız var ve sonra kurumsal çıkarlarınız var. Yani bu üç şey, bunlar yükseliş gelişmeleri. Bunun için heyecanlıyım.

Bu Ayı Piyasası Neden Özellikle Boğa?
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: