Cardano (ADA) %8 Patladı, Bitcoin 42K $ Aralığını Korudu

Cardano (ADA) %8 Patladı, Bitcoin 42K $ Aralığını Korudu

Bitcoin, ellerini 44.000 saat önce denedi ancak yolunda durduruldu. Çoğu altcoin biraz yeşilde ve Cardano %8’lik bir artışla daha büyük sermayeli olanlardan en büyük kazanan olarak öne çıkıyor.

Bitcoin 44 bin doların önünde durdu

Sadece birkaç gün önce, birincil kripto para birimi, önceki haftadaki kayıpların çoğunu geri almaya çalışan boğaların saldırısının ardından haftalık en yüksek seviye olan 44.500 dolara dokundu. Ancak ayılar oyuna geldi ve daha fazla artışa izin vermedi. Tam tersine BTC hızla değer kaybetmeye başladı ve saatler içinde 2.500 dolar değer kaybetti. Bu, yedi günden kısa bir süre içinde üçüncü kez 42.000 doların altına inilmesiyle sonuçlandı. Varlık bu noktada iyi tepki verdi ve dün bildirildiği gibi 1.000 doların üzerinde sıçrayarak 43.000 doları geri aldı. Takip eden saatlerde bir kez daha bu çizginin altına düştü ve bu da 44.000 dolara yaklaşmasıyla sonuçlanan başka bir yükseliş başlattı, ancak boşuna. Şu an itibariyle BTC bir kez daha 43.000 dolar civarında ve piyasa değeri 800 milyar doların üzerinde. BTCUSD. Kaynak: TradingView

Cardano %8 Artış Görüyor

Daha büyük sermayeli altcoinlerin çoğu, günlük ölçekte nispeten sakin kaldı. Ethereum, 24 saatlik küçük bir artışın ardından 3.300 doları koruyor. Binance Coin dün 500 dolara dokundu ancak şimdi bu çizginin hemen altında duruyor. Solana, Polkadot, Avalanche ve Terra daha etkileyici kazanımlar elde etti. SOL %3, DOT %4, LUNA %5 ve AVAX %4 arttı. Cardano, daha büyük kapaklı altlardan en önemli kazançtır. ADA dünden bu yana yaklaşık %8 arttı ve 1,35 doların üzerinde işlem görüyor. Buna karşılık, en büyük iki memecoin en çok değerini kaybetti. Dogecoin, Tesla’nın ürünleri için DOGE ödemelerini etkinleştirdiği Cuma günkü heyecanın ardından %5 daha düştü. Shiba Inu bir günde %1’in biraz üzerinde düşüş yaşadı. Fantom (%12), Secret (%10), Spell Token (%8), Osmosis (%6.5), Ekonomi (%6) ve diğerlerinden daha fazla artış geliyor. Kripto piyasa değeri 2,1 trilyon dolara yakın. Kripto Para Birimi Piyasasına Genel Bakış. Kaynak: Quantify Crypto ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu)
Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve ilk ay Binance Vadeli İşlemlerinde 100$ ücretsiz ve %10 indirimli ücret almak için bu bağlantıyı kullanın (şartlar).PrimeXBT Özel Teklifi: Kayıt olmak ve işlem ücretlerinde %25 indirim elde etmek için POTATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın.Sorumluluk Reddi: CryptoPotato’da bulunan bilgiler alıntı yapılan yazarlara aittir. CryptoPotato’nun herhangi bir yatırım alıp almama, satma veya elinde tutma konusundaki görüşlerini temsil etmez. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapmanız önerilir. Sağlanan bilgileri kendi sorumluluğunuzda kullanın. Daha fazla bilgi için Sorumluluk Reddi’ne bakın. TradingView tarafından kripto para birimi çizelgeleri.

Kaynak: cryptopotato.com

Sevdiklerinle Paylaş: