Cardano fiyat analizi: Boğa büyüsü ADA’yı 0,838 doların üzerine çıkardı. | kriptopolitan

Cardano fiyat analizi: Boğa büyüsü ADA’yı 0,838 doların üzerine çıkardı. | kriptopolitan

TL; DR Dağılımı

Cardano fiyat analizi düşüş eğiliminde. ADA/USD için direnç 0,861 $ seviyesinde. ADA için 0,802 $ seviyesinde destek mevcut.

Boğalar dün başlattıkları toparlanma sürecini sürdürürken, Cardano fiyat analizi bugün madeni para için artan bir eğilim gösteriyor. Piyasa dünden beri sürekli bir yükseliş eğilimi izlediğinden boğalar istikrar gösterdi. Bugün, jeton değerinde daha fazla artış tespit edildi ve fiyat 0.846 doları aştı. Mevcut yükseliş eğiliminin önümüzdeki hafta yoğunlaşma ihtimali yüksek. Öte yandan, fiyatın son bir saatte tekrar hafif düşmesiyle direnç de ortaya çıktı.

ADA/USD 1 günlük fiyat tablosu: 50 günlük basit hareketli ortalamayı geçmek için ADA fiyatı

Bir günlük Cardano fiyat analizi, son 24 saattir fiyat grafiğini boğaların yönetmesi nedeniyle gün için bir yükseliş eğilimi öngörüyor. Piyasa sürekli olarak artan bir trend izlediğinden, madeni para değeri mütevazı bir hızla büyüyor. ADA/USD değeri şu anda 0,864 dolar yüksek ve yükseliş eğilimi daha da artarsa ​​daha fazla artış mümkün. Hareketli ortalama (MA) değeri şu an için fiyat seviyesinin altında 0,812 dolar seviyesinde.

ADA/USD 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

ADA için oynaklık yüksek, bu da gelecekte fiyatta daha fazla yükselişin mümkün olduğunu gösteriyor. Bollinger bantları göstergesinden bahsedecek olursak, üst bant 0.959$ noktasında duruyor, alt bant ise 0.735$ seviyesinde bulunuyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) skoru, son yükseliş dalgası nedeniyle iyileşti ve endeks 45’e ulaştı.

Cardano fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

Saatlik Cardano fiyat analizi, işlem seansının başında fiyat yükseliş eğilimi izlediğinden boğalar lehine gidiyor, ancak ayılar da geri döndü ve fiyat son bir saattir düzeliyor. Bununla birlikte, güç dengesi hala yükseliş tarafında. Kısa vadeli trend çizgisi yukarı doğru hareket ediyor, bu da boğaların ayıları başarılı bir şekilde alt ettiğini gösteriyor. Şu anda, kripto para birimi değeri, son düzeltmeden sonra 0,846 dolarda duruyor, ancak yükseliş desteğinin tekrar ortaya çıkması halinde, önümüzdeki saatlerde daha da yükselmesi bekleniyor.

ADA/USD 4 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Hareketli ortalama değer artık jeton değerinden daha düşük, yani 0.821 dolar. Fiyat artışı nedeniyle dün SMA 20 eğrisi ile SMA 50 eğrisi arasında bir geçiş de kaydedildi. Bollinger bantları göstergesi ise şu değerleri gösteriyor; üst değer 0,844 $, alt değer 0,772 $; ilginç bir şekilde, fiyat üst bandın üzerinde işlem görüyor. RSI puanı, endeks 66’ya kadar hafifçe düştü.

Cardano fiyat analizi sonucu

Verilen saatlik ve günlük Cardano fiyat analizi, fiyat artışı nedeniyle alıcılar için güçlü bir destek gösteriyor. Piyasa geçen hafta bir yükseliş trendi izliyor ve bugün madeni para değerinde önemli miktarda iyileşme bir kez daha gözlemlendi ve daha fazla büyüme şansı mümkün görünüyor.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Haber.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Cardano fiyat analizi: Boğa büyüsü ADA’yı 0,838 doların üzerine çıkardı. | kriptopolitan
adlı haberimizi okudunuz. Diğer Haberler için aşağıya kaydırınız.

Sevdiklerinle Paylaş: