Coinfirm, Blackfridge’s Poundtoken (GBPT) için AML platformuna destek ekliyor – Kripto Haberleri

Coinfirm adds support for Blackfridge’s Poundtoken (GBPT) to its AML platform

Coinfirm, Blackfridge’s Poundtoken (GBPT) için AML platformuna destek ekliyor

Blockchain finans şirketi ve Poundtoken (GBPT) ihraççısı Blackfridge, stabilcoini kripto RegTech sağlayıcısı Coinfirm’in AML platformuna entegre ettiğini duyurdu. Poundtoken’i blok zincirinden bağımsız AML platformuna entegre etmek, finansal kurumların ve VASP’lerin FATF’nin yönergeleri, 6AMLD ve diğer uluslarüstü ve ulusal kurallara tam olarak uymasını sağlamayı amaçlar. […]
Coinfirm gönderisi, ilk olarak CryptoNinjas’ta görünen AML platformuna Blackfridge’s Poundtoken (GBPT) için destek ekliyor.

Blockchain finans şirketi ve Poundtoken (GBPT) ihraççısı Blackfridge, stabilcoini kripto RegTech sağlayıcısı Coinfirm’in AML platformuna entegre ettiğini duyurdu.

Poundtoken’i blok zincirinden bağımsız AML platformuna entegre etmek, finansal kurumların ve VASP’lerin GBPT ile işlem yaparken FATF’nin yönergelerine, 6AMLD’ye ve diğer uluslarüstü ve ulusal düzenlemelere tam uyumlu olmalarını sağlamayı ve uzun vadede stablecoin alımını ilerletmeyi amaçlıyor.

Britanya Adaları’nda piyasaya sürülen ilk GBP sabitlenmiş sabit para birimi olan KPMG, aylık rezerv kanıtı tasdikleri, verilen tüm sabit paraların %100 desteklendiğini onaylayacak olan atanmış bir denetçidir. Düzenlemesi, rezerv kanıtı raporlaması ve dağıtılmış defter teknolojisi sayesinde, Poundtoken, değerine olan güveni pekiştirirken GBPT sahiplerini fiyat dalgalanmalarından koruyacaktır.

“Blockchain analitiğinin kullanımı, tüketicileri korumada ve finansal suçları azaltmada önemli bir rol oynuyor. Coinfirm tarafından sağlanan araçlar ve hizmetler, bize, borsalara, koruyuculara ve diğer üçüncü tarafların GBPT’nin blok zincirindeki geçmişini izlemesine olanak tanır. Coinfirm ile ortaklık, Kara Para Aklamayı Önleme ve Terörizmin Finansmanıyla Mücadele kontrollerinde en yüksek standartları elde etmeye olan bağlılığımızın devamını temsil ediyor.”- – Bryn Griffith, Poundtoken Baş Uyum Görevlisi

Coinfirm’in blok zinciri analitiği ve AML çözümlerine, riski analiz etmek ve yönetmek için güvenilir.

Firma, NFT’leri AML platformuna entegre eden ilk AML sağlayıcısı olmanın yanı sıra token sahibi popülasyonlarının ve merkezi olmayan finans likidite havuzlarının AML/CFT analizini sunan ilk şirket olarak kripto pazarlarıyla gelişmeye devam etti.

“Coinfirm, AML platformuna GBPT entegrasyonunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu, Poundtoken işlemlerine uyumlu tarafların, karşı taraflara eyleme geçirilebilir istihbarat sağlayarak yasal para cezaları, itibar kaybı veya düzenleyici tarafından öngörülen operasyon kısıtlamaları almalarını önlemek için kötü aktörlerle uğraşıp uğraşmadıklarını ve ne zaman uğraştıklarını hızlı bir şekilde belirleyebilmelerini sağlar. ”– Dr. Mircea Mihaescu, Coinfirm İcra Kurulu Başkanı

Coinfirm gönderisi, ilk olarak CryptoNinjas’ta görünen AML platformuna Blackfridge’s Poundtoken (GBPT) için destek ekliyor.

Coinfirm, Blackfridge’s Poundtoken (GBPT) için AML platformuna destek ekliyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: