CoinFloww Beta Lansmanı ile 150.000 USDT Kazanın – Kripto Haberleri

CoinFloww Beta Lansmanı ile 150.000 USDT Kazanın

BASIN BÜLTENİ. Dijital varlık ticareti, yüksek kripto değişim işlem ücretleri, düzenleyiciler tarafından düzenleyici engeller ve katı kripto değişim kuralları nedeniyle uzun süredir acı çekiyor. Ardından en gelişmiş dijital varlık değişimi olan CoinFloww geldi. Birinci sınıf dijital varlık değişimi teknolojisine dayanan CoinFloww, kripto borsalarının para için savaştığı bir zamanda piyasaya sürmekten gurur duyuyor. […]

BASIN BÜLTENİ. Dijital varlık ticareti yüksek kripto değişim işlem ücretleri, düzenleyiciler tarafından düzenleyici engeller ve katı kripto değişim kuralları nedeniyle uzun süredir acı çekiyor. Sonra geldi CoinFlowwen gelişmiş dijital varlık değişimi.

Birinci sınıf dijital varlık değişim teknolojisine dayalı, CoinFloww kripto borsalarının haklar için savaştığı ve dolu bir pazarla mücadele ettiği bir zamanda piyasaya sürmekten gurur duyuyor.

Arkadaki takım CoinFloww Değişimi kullanıcıların kolayca ticaret yapabilmeleri için UX ve UI’yi sürekli olarak geliştirmektedir. Ayrıca ekip, daha da sorunsuz bir deneyim için yakında CoinFloww’un yeni UX ve UI tasarımını güncelleyecek.

CoinFloww, kripto startup’larında vurgunculuk yapmak yerine, gelecek projeleri beslemek ve onlara patronluk taslamak görevindedir. CoinFloww herhangi bir ücret talep etmez listeleme ücreti ve makul promosyon paketleri sunar. Genellikle kripto ekosisteminde geride bırakılan dtürev kullanıcılar; Ancak, CoinFloww Değiş tokuş 300 kata kadar kaldıraçla türev tüccarlara hitap eden bir platformdur.

CoinFloww sadece bir dijital varlık değişimi; Bundan çok daha fazla. Tipik dijital varlık değişim işlevlerinin yanı sıra, CoinFloww kripto kullanıcısının finansal özgürlük kazanması için tek duraklı bir uygulama olma yolunda bir yol haritasına sahiptir.

CoinFloww kısa süre önce boğmacasını duyurdu 150 bin USD ödül havuzu. Herhangi bir CoinFloww kullanıcısı, 150.000 dolarlık ödül havuzumuzu kazanmak için CoinFloww Bug Bounty Programına katılabilir.

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket veya bağlı kuruluşları veya hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya neden olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

CoinFloww Beta Lansmanı ile 150.000 USDT Kazanın
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: