Crypto.com Yanlışlıkla Müşteriye 100 Dolar Geri Ödeme Yerine 10.5 Milyon Dolar Gönderdi – Kripto Haberleri

Crypto.com Yanlışlıkla Müşteriye 100 Dolar Geri Ödeme Yerine 10.5 Milyon Dolar Gönderdi

Kripto para

Crypto.com 7News’e göre, Melbourne’lü iki kadın, Manivel Thevamanogari ve kız kardeşi Gangadory Thevamanogari, Singapurlu kripto para borsası Crypto.com’un 100 AUD$ geri ödeme yaparken bir hata yapması üzerine 10,5 milyon AUD tutarında depozito aldı. Bir çalışanın, iade tutarı yerine ödeme kutusuna bir hesap numarası girdiği ve bunun banka hesaplarına yanlış transferle sonuçlandığı bildirildi. Mahkeme başvurularına göre, yararlanıcı paraların bir kısmını aldıktan kısa bir süre sonra cömert bir mülk satın almak için kullandı. Olay Mayıs 2021’de gerçekleşti, ancak yıllık Aralık 2021’e kadar fark edilmedi … CryptoCurrencyNews.com’daki Tam Makaleyi Okuyun Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin. Crypto Currency News tarafından sağlanan tüm içerik Kullanım Koşullarımıza ve Sorumluluk Reddi Beyanımıza tabidir.

kripto.com

7News’e göre, Melbourne’lü iki kadın, Manivel Thevamanogari ve kız kardeşi Gangadory Thevamanogari, Singapurlu kripto para borsası Crypto.com’un 100 AUD$ geri ödeme yaparken bir hata yapması üzerine 10,5 milyon AUD tutarında depozito aldı. Bir çalışanın, iade tutarı yerine ödeme kutusuna bir hesap numarası girdiği ve bunun banka hesaplarına yanlış transferle sonuçlandığı bildirildi. Mahkeme başvurularına göre, yararlanıcı paraların bir kısmını aldıktan kısa bir süre sonra cömert bir mülk satın almak için kullandı.

Olay Mayıs 2021’de gerçekleşti, ancak yıllık Aralık 2021’e kadar fark edilmedi …

Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin.

Crypto.com Yanlışlıkla Müşteriye 100 Dolar Geri Ödeme Yerine 10.5 Milyon Dolar Gönderdi
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: