DAO Maker, Trust Wallet uzantısını kullanıma sunuyor

DAO Maker, Trust Wallet uzantısını kullanıma sunuyor

Merkezi olmayan finans platformu DAO Maker, Trust Wallet Extension ile başlattığı koalisyonu duyurdu. Açıklama 21 Kasım 2022 Pazartesi günü yapıldı. Kampanya ortaklığı, gelişmiş Web3 erişilebilirliği ve sorunsuz kendi kendine saklama cüzdanı dahil olmak üzere uzantının yeteneklerini kolaylaştırmak için başlatıldı.

DAO kampanya lansmanını bir ödülle kutluyor

Başlatılan 100’den fazla proje ve oluşturulan 32 milyon dolarlık fon desteği ile DAO Maker, dünyanın en iyi kripto para kuluçka merkezidir.

Alice, XCAD ve Step App, DAO Maker’ın sürekli olarak platformuna eklediği ve tüm pazar bölgelerinde trendler oluşturan birkaç pazara hakim operasyondan sadece birkaçı.

Trust Wallet Extension ile lansman ortaklığını anmak için DAO Maker, Twitter tanıtıcısında resmi olarak şanslı kullanıcılara ücretsiz Oat NFT vereceğini duyurdu.

Buna ek olarak, merkezi olmayan finans platformu, 2.000 $ değerinde Trust Wallet Token, $TWT verme taahhüdünde bulundu. Ödül, en yüksek puanı alan 20 şanslı katılımcı arasında eşit olarak paylaştırılacaktır.

Ödülleri kazanma kriterleri, belirli talimatları izlemeyi ve ayrıca bireysel görevleri tamamlayarak kazanma şansınızı artırmayı içeriyordu.

Airdrop etkinliğine katılmak için son tarih 6 Aralık Salı olarak belirlendi ve katılımcılara o tarihe kadar puan toplama ve görevleri gerçekleştirme şansı verildi.

Trust Wallet uzantısı hakkında

70’in üzerinde blok zincirini ve sekiz milyondan fazla dijital varlığı destekleyen Trust Wallet, müşterilere istikrarlı ve korumalı bir deneyim sunarak en büyük kripto para cüzdanı uygulaması olmayı hedefliyor.

Trust Wallet mobil uygulamasını, NFT’lerin yanı sıra Bitcoin de dahil olmak üzere çeşitli diğer kripto para birimlerini taşımak, almak ve biriktirmek için kullanabilirsiniz.

Yeni başlatılan Trust Wallet Extension, 14 Kasım 2022 Pazartesi günü resmi çıkışını yaptı.

Tarayıcı Uzantısı sürümleri, dünya çapındaki tüm Web3 ve Trust Wallet kullanıcıları için merkezi olmayan web’e yeni bir erişim yöntemi sağlar.

Uzantı canlı ve Chrome, Opera, Brave, Edge ve çok sayıda önemli tarayıcıdan erişilebilir. Trust Wallet Uzantısı, üstün Web3 erişilebilirliği ve masaüstü ayarları için sorunsuz, kendi kendini koruyan bir cüzdan sağlar.

Daha önce, dünyanın en büyük kripto para birimi değişim platformu Binance, kripto kabulünü kolaylaştırmak için Trust Wallet ile bir ortaklık duyurdu.

Buna ek olarak, borsa platformu kısa bir süre önce yan kuruluşu Binance Pay’i Trust Wallet Extension üzerinde resmi olarak piyasaya sürdü ve Binance kullanıcılarına daha kolay bir cüzdan adresi entegrasyonu sağladı.

Trust Wallet Extension’a çeşitli özellikler entegre edilmiştir, bu da onu diğer cüzdanlardan farklı olarak benzersiz kılar.

  • Ethereum, Solana, BNB Zinciri ve tüm EVM’ler için çok zincirli yardım
  • 8 milyondan fazla kripto para belirtecini destekler
  • Ağ otomatik algılama işlevi
  • NFT’lerin ve dijital varlıkların güvenli depolanması
  • Doğrudan üçüncü taraf sağlayıcılardan fiat’tan Cryptocurrency satın alın
  • Birden çok EVM zincirinde dijital varlıkları değiştirin

kaynak: crypto.news

Sevdiklerinle Paylaş: