Elizabeth Warren’ın Bitcoin Savaşındaki İroni – Kripto Haberleri

The Irony Of Elizabeth Warren’s War On Bitcoin

Elizabeth Warren’ın Bitcoin Savaşındaki İroni

Elizabeth Warren, Bitcoin’in savunduğu yağmacı bankacılık uygulamalarından bir cankurtaran botu olduğunu göremiyor.

Elizabeth Warren, Bitcoin’in savunduğu yağmacı bankacılık uygulamalarından bir cankurtaran botu olduğunu göremiyor.

Bu, P ve Q tarafından sunulan “Bitcoin Magazine Podcast”inden kopyalanmış bir alıntıdır. Bu bölümde, sunuculara iklim değişikliği fizikçisi ve Bitcoin Politikası Enstitüsü’nden ilerici bir zihniyetle Bitcoin’i savunan Margo Paez katılıyor. .

Bu Bölümü YouTube’da İzleyin veya gürlemek

Bölümü Buradan Dinleyin:

Q: Ben sadece sana Elizabeth Warren’la doğrudan konuşma fırsatı vermek istiyorum… Ona söylemeyi umduğun şeyi tam olarak söyle… fikrini değiştir [on Bitcoin].

Margot Paez: Elizabeth Warren Bitcoin’i gerçekten anlamıyor, orası kesin. Elizabeth Warren’ın eskiden bankacılık sistemine, Wells Fargo’ya, Chase’e, HSBC’ye karşı, finansal kriz sırasında insanlardan yararlanan tüm bu şirketlere karşı halkın savunucusu olmasını gerçekten ironik buluyorum.

Ve eskiden bir avukattı. Ve aslında, onu pandemi sırasında bile duydum, pandemi sırasında insanlara uygulanan bankacılık ücretlerinin miktarını gerçekten eleştirdi. Ve haklıydı… Neden insanlardan tüm bu ücretleri, paralarını banka hesabınızda tutmak için alıyorlar ki, yine onların banka hesabınıza koymaktan başka çareleri yok, değil mi?

Yine, bankacılık açısından seçim özgürlüğünüzün olmadığı oligopol durumlarından bir diğeri.

Bu yüzden, onu, gerçekten istediğiniz çözüm nedir? Bu sorunu gerçekten nasıl çözmek istiyorsunuz? Mevcut bir çözüm olduğu için, buna Bitcoin denir ve insanların mevcut bankacılık sisteminden gerçekten çıkabileceği, kendi paralarının velayetini alabildiği ve ücretler konusunda endişelenmediği, bankaların onlardan faydalanması konusunda endişelenmediği, çünkü bu onların paraları ve onlar ‘kendileri yönetiyor veya topluluklarında yönetiyorlar…

Topluluk bankaları mı istiyorsun? Bitcoin ile bir topluluk bankanız olabilir… Elizabeth Warren’ın istediğini düşündüğüm çözümler bunlar [but] Görünüşe göre insanlara gerçekten yardım etmek istemiyor…

Nihayetinde… Bitcoin bir cankurtaran sandalıdır. İnsanların cankurtaran sandalına sahip olmasının nesi yanlış?

Elizabeth Warren’ın Bitcoin Savaşındaki İroni
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: