Emergent Games, Bugün MMORPG Resurgence için Genesis 0 Cryotag NFT’lerini Başlattı – Kripto Haberleri

Emergent Games Launches Genesis 0 Cryotag NFTs for MMORPG Resurgence Today

Emergent Games, Bugün MMORPG Resurgence için Genesis 0 Cryotag NFT’lerini Başlattı

BASIN BÜLTENİ. Bugün, Web3 geliştirme stüdyosu Emergent Games, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) Resurgence için bir dizi 1.000 sınırlı sayıda Genesis 0 Cryotag NFT’yi piyasaya sürdü. NFT’ler veya takas edilemeyen jetonlar, yalnızca davetiyeyle ücretsiz nane yoluyla sunulur ve oyunun Discord sunucusunun özel bir bölümüne, gelecek için airdrop’lara erişim sağlar. […]

BASIN BÜLTENİ. Bugün, Web3 geliştirme stüdyosu Emergent Games, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) Resurgence için bir dizi 1.000 sınırlı sayıda Genesis 0 Cryotag NFT’yi piyasaya sürdü. NFT’ler veya takas edilemeyen jetonlar, yalnızca davetiyeyle sunulan ücretsiz nane yoluyla sunulur ve oyunun Discord sunucusunun özel bir bölümüne erişim, gelecekteki jetonlar ve NFT’ler için airdrop’lar, gelecekteki satışlar için beyaz listeye alma, ürünlerde gerçek hayattaki avantajlar, ve henüz açıklanmayan diğer faydaları.

Resurgence’ın ilk NFT düşüşü, oyunculara oyunun merkezi çerçevesine katkıda bulunma şansı sunuyor. Topluluğun temel bir parçası olarak üyeler, bilgiden akıllı sözleşmelere kadar ilerleyen projenin her yönünü etkileyebilecek. Cryotag’lerin faydası ve amacı, Resurgence’ın anlatımıyla birlikte gelişecek ve kıyamet sonrası bir dünyada yolculuklarına çıkarken ilk destekçileri sürekli olarak ödüllendirmek için tasarlandı.

Cryotag’lerin tasarımı, pratik, oyun içi işlevselliğini yansıtır. Havalı görünen ancak pek bir şey elde etmeyen diğer NFT’lerin aksine, Cryotag’leri yükseltilebilir, işlemcileri, SIM kart yuvaları ve USB bağlantı noktalarına sahip olacak şekilde tasarladık. NFT’lerdeki geri sayım saatleri, oyunculara sürekli olarak zamanın azaldığını ve gerilimi artırmak için bilerek tasarlandığını hatırlatır. Cryotag’ler, Resurgence’ın ilerlemesi için çok önemli olacak ve oyunun anlatımı geliştikçe değerleri artacak.

Emergent Games CEO’su Ian Hambleton, “Bugünün ilk nesil Cryotag düşüşü, oyunculara öncelik veren bir topluluk oluşturmada temel bir adımı temsil ediyor” diyor. “Cryotag’lerin Resurgence’ın anlatısıyla birlikte dönüşmesi için bir vizyonumuz var ve ilk destekçilerimizden duyduklarımıza göre yeni işlevler sunmayı planlıyoruz.”

Şunları ekliyor: “Gen 0 Cryotag sahipleri, geliştirme süreci boyunca etkili olacaklar. Bu iddialı AAA deneyimi hayat bulurken onlarla birlikte öğrenmek ve büyümek için sabırsızlanıyoruz.”

Yalnızca davetlilere özel darphaneyi kaçıran oyuncular, Resurgence’ın alternatif gerçeklik oyunu (ARG) The End aracılığıyla, ancak sınırlı bir süre için bir Gen 0 Cryotag’ı elde etme şansına sahipler. Resurgence’ı Twitter’da takip edin ve/veya Cryotag’ler ve diğer NFT’lerle ilgili güncellemeler için stüdyonun Discord kanallarına katılın.

Emergent Games’in Kurucu Ortağı Andy Frangos, “Resurgence’ın ilk nesil bedava nane oyunu, oyun ve topluluğa kârdan daha çok öncelik veren bir deneyim oluşturma taahhüdümüzü temsil ediyor” diye ekliyor. “Yeniden Diriliş dünyası yakın gelecekte piyasaya sürülmesi planlanan heyecan verici yeni projelerle şekillenirken Cryotag’ler benzersiz tanımlayıcılar olacak.”

Resurgence’ın dünya inşa etme aşamasının bir parçası olan The End, kilit karakterleri, yerleri ve siyaseti tanıtan etkileşimli bir “hikaye yaşayan” bir deneyimdir. İnsanlığın iklim değişikliğine karşı savaşını kaybettiği yakın bir gelecekte geçen The End, oyunculara aşırı krizlerin nasıl çözüldüğünü ve distopik Resurgence dünyasında nasıl doruğa ulaştığını görme şansı veriyor.

The End’de oyuncular, web siteleri ve sosyal medya platformları dahil olmak üzere aktif dijital kanallar aracılığıyla Resurgence’ın anlatımında anlamlı bir role sahipler. Gizemleri araştırabilir, bilgi paylaşabilir ve gerçek oyun içi değeri olan ödüller kazanabilirler.

Bir hacker sim oyunu olan Revelation ve tek oyunculu bir hayatta kalma korku oyunu olan Priority One’ın her ikisinin de 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor. Çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu olan The Thaw, 2024’te piyasaya sürülecek. The Thaw, sonunda Resurgence ve ilk MMO içeriği olacak The Infernal Frontier olarak anılacaktır. Resurgence serisinin 2025 ve sonrasında da sürmesi planlanıyor.

Resurgence’ın Gen 0 Cryotag NFT’lerinde son şansınız için The End’i bugün oynayın. Mevcut ve gelecekteki darphanelerle ilgili güncellemeler için web sitemiz üzerinden Resurgence e-posta bültenine kaydolun: https://www.resurgence-game.io/

NFT kazanma fırsatları hakkında daha fazla ayrıntı için sosyal kanallarımıza abone olun ve en son güncellemeler için büyüyen Resurgence topluluğumuza katılın.

Acil Oyunlar Hakkında

Emergent Games, PlayStation, Activision ve NCsoft’tan endüstri gazileri ile Pluto Labs’den blockchain teknoloji uzmanlarını bir araya getiren lider bir metaverse ve blockchain oyun stüdyosudur. Jargon içermeyen, seç ve oyna, gerçek AAA üretim değerlerine sahip oyunlarımız, yalnızca eğlence için oynama seçeneği sunacak veya oyuncuların NFT öğeleriyle etkileşime girmesine ve gerçek para kazanmasına olanak tanıyacak.

40’tan fazla kişiden oluşan deneyimli bir ekiple çok sayıda oyun geliştirdik ve yayınladık ve harika oyunlar yapmak için ne gerektiğini anlıyoruz. Web3 oyunlarında iyilik için lider bir güç olmayı amaçlıyoruz.

Daha fazla bilgi için https://www.emergent-games.io/ adresini ziyaret edin.

Twitter: www.twitter.com/resurgencegameTelegram: https://t.me/resurgencegamechatInstagram: www.instagram.com/resurgencegameFacebook: https://www.facebook.com/Resurgencegame/

Reddit: https://www.reddit.com/r/resurgence_game/Discord: https://discord.gg/Resurgencegame

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket veya bağlı kuruluşları veya hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde belirtilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya neden olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.Emergent Games, Bugün MMORPG Resurgence için Genesis 0 Cryotag NFT’lerini Başlattı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: