En Büyük Taşıyıcılar: ADA Toparlanırken FIL Cumartesi Günü 2 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıktı – Kripto Haberleri

En Büyük Taşıyıcılar: ADA Toparlanırken FIL Cumartesi Günü 2 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Büyük ölçüde dalgalı bir oturuma rağmen, kırmızı dalgadan kaçmayı başaran birkaç token oldu. Fiyatlar önemli bir direnç seviyesine doğru ilerlerken, Cardano hafta sonuna başlamak için bir haftadan uzun bir sürenin en yüksek seviyesine yükseldi. Filecoin, Cumartesi Cardano’da (ADA) Cardano’da (ADA) %12’nin üzerinde tırmanan bir başka kayda değer kazanç oldu. […]

Büyük ölçüde dalgalı bir oturuma rağmen, kırmızı dalgadan kaçmayı başaran birkaç token oldu. Fiyatlar önemli bir direnç seviyesine doğru ilerlerken, Cardano hafta sonuna başlamak için bir haftadan uzun bir sürenin en yüksek seviyesine yükseldi. Filecoin, Cumartesi günü %12’nin üzerinde tırmanan bir başka kayda değer kazanç oldu

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), token fiyattaki son düşüşlerin ardından toparlandığı için Cumartesi günü tekrar yeşile döndü.

Cuma günkü 0,4499 $’lık dip seviyesinin ardından, ADA/USD hafta sonuna başlamak için 0,4769 $’lık gün içi en yüksek seviyesine yükseldi.

Bu hareket, boğaların fiyatları 0,4430 dolarlık bir tabandan uzaklaştırmasıyla, cardano’nun uzun vadeli 0,4800 dolarlık direnç seviyesine yaklaştığını görüyor.

Grafiğe bakıldığında, ralli, 10 günlük hareketli ortalamanın (kırmızı) aşağı yönlü bir hareketin ardından yana doğru eğilim göstermeye devam etmesiyle geliyor.

Bu, Ağustos ortasında gördüğümüz ve fiyatın dört gün içinde 0,5811$’dan 0,4343$’a çıktığı düşüş büyüsünün olası bir sonunu işaret ediyor.

ADA şu anda 0,4742 dolardan işlem görüyor ve 14 günlük bağıl güç endeksi (RSI) 50,00 tavanında izleniyor.

Dosya parası (FIL)

Token hafta sonuna başlamak için %12 kadar yükseldiği için Filecoin (FIL) Cumartesi günü de yükseldi.

FIL/USD Cumartesi günü 6,59$’a yükseldi ve bu, 20 Ağustos’tan bu yana gördüğü en güçlü nokta.

Fiyattaki bu artış, FIL’in iki haftadan beri ilk kez 6.50$’lık direnç seviyesinden marjinal bir şekilde çıktığını görüyor.

Grafikten görüldüğü gibi, fiyattaki bu artış RSI’yi 50.65’te kendi tavanına çıkardı ve boğalar bugünkü kazançlarını artırmaya çalışırlarsa, bu noktanın kırılması gerekecek.

Bu gerçekleşirse, kartlarda da 8.00 doları yeniden yakalama olasılığı ile filecoin 7.00 dolara yaklaştığını görebiliriz.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Filecoin’in önümüzdeki günlerde 8,00 dolara ulaşacağına inanıyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

En Büyük Taşıyıcılar: ADA Toparlanırken FIL Cumartesi Günü 2 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıktı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: