En Büyük Taşıyıcılar: APE 3 Haftanın En Yüksek Seviyesine Tırmanırken, LTC Hazirandan Beri En Yüksek Noktaya Ulaştı – Kripto Haberleri

Biggest Movers: LTC Hits Highest Point Since June, as APE Climbs to 3-Week High

En Büyük Taşıyıcılar: APE 3 Haftanın En Yüksek Seviyesine Tırmanırken, LTC Hazirandan Beri En Yüksek Noktaya Ulaştı

Litecoin, önemli bir direnç seviyesinin kırılmasının ardından bugünkü seansta üç ayın en yüksek seviyesine yükseldi. Hareket, Ağustos ayında %8.3’e düşen ABD enflasyon verilerinin açıklanmasından önce gerçekleşti. Ancak, beklenenden daha yüksek olan sürümün ardından, önceki kazanımlar hafifledi. Apecoin de bugünün en yüksek seviyesine ulaştı. […]

Litecoin, önemli bir direnç seviyesinin kırılmasının ardından bugünkü seansta üç ayın en yüksek seviyesine yükseldi. Hareket, Ağustos ayında %8.3’e düşen ABD enflasyon verilerinin açıklanmasından önce gerçekleşti. Ancak, beklenenden daha yüksek olan sürümün ardından, önceki kazanımlar hafifledi. Apecoin de bugünkü seansta birkaç haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC), token 64.50 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkarken Salı günü üç ayın en yüksek seviyesine tırmandı.

Haftaya başlamak için 60.39$’lık düşük bir düşüşün ardından, LTC/USD bugünkü seansta 67.07$’lık gün içi zirvesine yükseldi.

Bu, litecoin’in 1 Haziran’dan bu yana işlem gördüğü en güçlü nokta.

LTC’deki bugünkü artış, gün ilerledikçe fiyatların yukarıda belirtilen direnç noktasının altına düşmesiyle biraz kısa sürdü.

Yazı yazarken, litecoin 63.43 dolardan işlem görüyor ve bu, göreceli güç endeksinin (RSI) kendi başına bir engele çarpmasıyla geliyor.

Endeks, boğaların şimdiye kadar ötesine geçemediği 60,00 tavanıyla çarpışarak fiyatların düşmesine neden oldu.

Apecoin (APE)

Litecoin üç ayın zirvesine ulaşırken, apecoin (APE) günün erken saatlerinde üç haftanın en yüksek seviyesine çıktı.

APE/USD, 5.25$’ın en düşük seviyesinden işlem gördükten 24 saatten kısa bir süre sonra Salı günü 5.87$’lık zirveye tırmanabildi.

Salı gününün zirvesi, apecoin’in tokenin 6.00 doların üzerinde olduğu 18 Ağustos’tan bu yana işlem gördüğü en yüksek nokta.

Grafiğe bakıldığında, APE, 4,20 dolarlık destekten bir sıçramanın ardından geçen hafta bir boğa koşusu yaptı.

Bu, 10 günlük (kırmızı) hareketli ortalama ile şimdi uzun vadeli 25 günlük (mavi) trend çizgisi ile bir kesişimin zirvesindeyken fiyat momentumunda bir artışa yol açtı.

Fiyatlar o zamandan beri azaldı, çünkü RSI 60.00 işaretinin üzerindeki son altı haftalık zirvesinden düştü.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Apecoin, artan piyasa oynaklığına rağmen bu hafta yükselmeye devam edebilir mi? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

En Büyük Taşıyıcılar: APE 3 Haftanın En Yüksek Seviyesine Tırmanırken, LTC Hazirandan Beri En Yüksek Noktaya Ulaştı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: