En Büyük Taşıyıcılar: ATOM Perşembe günü %10 Artışla 4 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı – Kripto Haberleri

En Büyük Taşıyıcılar: ATOM Perşembe günü %10 Artışla 4 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı

Çarşamba günkü satışların ardından kripto piyasaları toparlanırken, Cosmos bugünkü seansta dört ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Token fiyatları bu öğleden sonra kilit bir direnç noktasından çıktı ve dönüm noktasına ulaştı. Yakın protokol, üç haftanın en yüksek seviyesine ulaştığı için bir başka kayda değer hareketti. Cosmos (ATOM) Cosmos (ATOM) bu öğleden sonra dört ayın zirvesine çıktı. […]

Çarşamba günkü satışların ardından kripto piyasaları toparlanırken, Cosmos bugünkü seansta dört ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Token fiyatları bu öğleden sonra kilit bir direnç noktasından çıktı ve dönüm noktasına ulaştı. Yakın protokol, üç haftanın en yüksek seviyesine ulaştığı için bir başka kayda değer hareketti.

Evren (ATOM)

Cosmos (ATOM), token fiyatları önemli bir fiyat noktasından çıktığı için bu öğleden sonra dört ayın en yüksek seviyesine çıktı.

Çarşamba günkü 11,98$’lık dip seviyesinin ardından, ATOM/USD bugünkü seansta yaklaşık 2,00$ yükseldi ve bu süreçte 13,92$’a ulaştı.

Perşembe günkü ralli, tokenin 11 Mayıs’tan bu yana en yüksek seviyesine çıkarken 13.35$’lık tavanını geçmesiyle gerçekleşti.

Grafiğe bakıldığında, ATOM Haziran ortasında 5,62$’a düştüğünden beri yükselen bir üçgende.

Token boğaları şimdi, iki aydan kısa bir süre içinde tokenin neredeyse 10,00 dolar artmasını sağlayacak olan 15.00 doları hedef alıyor gibi görünüyor.

Bu dönüm noktasına ulaşmak için, tokenin 63.30’da bir tavan şeklinde gelecek olan göreceli güç endeksindeki (RSI) bir engelin üstesinden gelmesi gerekecek.

Yakın Protokol (YAKIN)

Perşembe günü bir başka kayda değer kazanç, günün erken saatlerinde birkaç haftanın en yüksek seviyesine yükselen yakın protokol (NEAR) oldu.

NEAR/USD, fiyatlar art arda ikinci seansta yükselirken bugün 4,63$’lık bir zirveye ulaşmayı başardı.

Kendi tavan fiyatını aşan kozmosun aksine, yakın protokol 4,65 dolar seviyesiyle neredeyse çarpıştıktan sonra direncini kıramadı.

Boğalar hala söz konusu engelden tamamen kurtulmaya çalıştığından, fiyatlar şu anda 4.60 dolarda.

Bunun gerçekleşmesi için, yakınlık arttıkça yakında gelebilecek olan 10 günlük (kırmızı) ve 25 günlük (mavi) hareketli ortalamaların kesiştiğini görmemiz gerekebilir.

Bu gerçekleşirse, yakın protokolün 5,00 dolara yaklaşması için güçlü bir şans olacaktır.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Yakın protokolde bugünkü %10’luk artışın arkasında ne var? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

En Büyük Taşıyıcılar: ATOM Perşembe günü %10 Artışla 4 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: