En Büyük Taşıyıcılar: BNB 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı, ETC Son Düşüşleri Uzattı – Kripto Haberleri

En Büyük Taşıyıcılar: BNB 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı, ETC Son Düşüşleri Uzattı

Son kazançlarını genişlettikten sonra bnb, bugünkü işlem seansında iki ayın en yüksek noktasına yükseldi. Hareket, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun İsviçreli saat üreticisi Franck Muller ile yeni bir ortaklığı onaylayan tweet’lerinin ardından geldi. Öte yandan Ethereum classic, ikinci bir düz oturum için daha düşüktü. Binance Coin (BNB) BNB, yerli […]

Son kazançlarını genişlettikten sonra bnb, bugünkü işlem seansında iki ayın en yüksek noktasına yükseldi. Hareket, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun İsviçreli saat üreticisi Franck Muller ile yeni bir ortaklığı onaylayan tweet’lerinin ardından geldi. Öte yandan Ethereum classic, ikinci bir düz oturum için daha düşüktü.

Binance Coin (BNB)

Binance ekosisteminin yerel tokeni olan BNB, iki ayın en yüksek seviyesine çıktığı için günümüzün en büyük hareket edenlerinden biriydi.

Hareket, İsviçreli lüks saat üreticisi Franck Muller ile yeni bir ortaklık duyurusunun ardından geldi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, “Franck Muller saatleri için BNB ödemesini kabul ediyor” tweetini atarak haberi doğruladı.

Bunun bir sonucu olarak, BNB/USD bugünün seansında 307.76$’lık gün içi zirvesine yükseldi.

Hareket, BNB’nin 6 Haziran’dan bu yana en yüksek noktasına ulaşma yolunda direnç seviyesinin 300 doların üzerine çıktığını gördü.

Bu yüksek seviyenin ardından, boğalar muhtemelen tarihsel olarak bir belirsizlik noktası olan bu seviyedeki önceki pozisyonlarını tasfiye ettiğinden, momentum şimdi hafifledi.

Buna ek olarak, BNB aşırı alım bölgesine girmiş gibi görünüyor ve 14 günlük bağıl güç endeksi (RSI) şu anda dört ayın en yüksek seviyesi 69.77’yi izliyor.

Ethereum Klasik (ETC)

Öte yandan, ethereum classic (ETC), son bir yüksek seviyenin ardından fiyatlar düşmeye devam ettiğinden, art arda ikinci bir gün düştü.

ETC/USD, 29 Temmuz’da 45.40$’lık zirveye ulaştığından, bu Nisan ayından bu yana en yüksek noktası oldu, son yedi seansın beşinde kırmızıda işlem gördü.

Bugünkü düşüş, kripto para biriminin 35.10 $’lık gün içi en düşük seviyesine düştüğünü gördü ve bu, mevcut 35,00 $’lık destek seviyesinden marjinal olarak yüksek.

Bu dibe vurduğundan beri, fiyatlar biraz arttı ve token ticareti yazı itibariyle 36.14 dolardan.

Bu, 14 günlük RSI’nın 65’te kendi tabanının üzerine çıkmasından kaynaklanıyor gibi görünüyor ve şu anda 67’ye yakın seyrediyor.

Fiyat gücü artışını görmeye devam edersek, ETC boğaları muhtemelen tokeni 38.90 $’lık bir tavana doğru almaya çalışacak.

Gelen kutunuza gönderilen haftalık fiyat analizi güncellemelerini almak için e-postanızı buraya kaydedin:

Ethereum klasiğinin bu hafta 40 dolara kadar yükseldiğini görecek miyiz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

En Büyük Taşıyıcılar: BNB 2 Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı, ETC Son Düşüşleri Uzattı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: