ETH 2.000 Doların Üzerinde Yükselerek Birkaç Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı: Hafta Sonu İzleme – Kripto Haberleri

ETH Soars Above $2,000 to Multi-Month High: Weekend Watch

ETH 2.000 Doların Üzerinde Yükselerek Birkaç Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı: Hafta Sonu İzleme

Ethereum, iki ay içinde ilk kez 2.000 doların üzerine çıkarak etkileyici performansını sürdürüyor.

Bir önceki hafta sonundan farklı olarak, bu hafta BTC ve çoğu altcoinden etkileyici kazançlarla başlıyor. Birincisi, Bitcoin 25.000 doların biraz altına fırladı.

Yaklaşan Birleşmeyi çevreleyen hype ile ETH, 2.000 doların üzerine çıkarak birkaç ayın en yüksek seviyesine yükseldi.

ETH 2 Bin Doların Üzerinde Ani Yükseldi

Ethereum’un PoW’dan PoS’a geçişini görecek bir hareket olan Merge, muhtemelen kripto para birimi alanında yılın en çok beklenen olayıdır. Konuyla ilgili son raporlar, çoğu insanın beklediğinden daha erken gerçekleşebileceğini ve onu çevreleyen hype’ın ETH’nin fiyatı üzerinde büyük bir etkisi olduğunu öne sürdü.

Yalnızca son 24 saatte, %6’dan fazla değer kattı ve bugün erken saatlerde neredeyse 2.050$’a yükseldikten sonra şu anda 2.000$’da duruyor. İkincisi, varlığın Mayıs sonundan bu yana en yüksek fiyat etiketi oldu.

Cardano benzer yüzdelerle arttı ve 0,6 dolara yaklaştı. Solana ve MATIC günde yaklaşık %10 artışla sırasıyla 47$ ve 1$’a yükseldi.

Daha mütevazı kazanımlarla birlikte, BNB, Ripple, Polkadot, Avalanche ve Shiba Inu da günlük ölçekte yeşilde.

Bu nedenle, kümülatif piyasa değeri bir günde 50 milyar dolardan fazla ekledi ve şu anda 1,2 trilyon dolara yakın duruyor.Kripto Para Birimi Piyasasına Genel Bakış. Kaynak: Kriptoyu Ölçün

Bitcoin 25 bin dolara yaklaştı

Birincil kripto para birimi, yukarıda bahsedilen Merge yutturmaca nedeniyle ETH dahil olmak üzere birçok altcoin tarafından sıklıkla daha iyi performans gösterdi. Bununla birlikte, dolar karşısında fiyatı da son birkaç gün içinde kayda değer artışlar gördü.

Sadece iki gün önce BTC, iki ayın en yüksek seviyesi olan 24.900 dolara (Bitstamp’ta) sıçradı, ancak daha sonra dün 1.500 doların üzerinde bir düşüşle 23.500 doların altına geriledi.

Bununla birlikte, ağırlıklı olarak olumlu piyasa hissi, Bitcoin’i takip eden 24 saat içinde tekrar kuzeye itti. Bu nedenle, varlık birkaç saat önce 25.000 $ ‘a dokunmaktan sadece birkaç inç uzakta geldi. Şu an itibariyle bunu başaramadı, ancak yine de gün içinde %3’ten fazla arttı.

Piyasa değeri 470 milyar dolara sıçradı, ancak alts üzerindeki hakimiyeti %40,4’e düştü.BTCUSD. Kaynak: TradingView

ETH 2.000 $ Üzerinden Çok Ayın En Yüksek Seviyesine Yükseldi: Hafta Sonu İzleme yazısı ilk olarak CryptoPotato’da göründü.

ETH 2.000 Doların Üzerinde Yükselerek Birkaç Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı: Hafta Sonu İzleme
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: