Ethereum Birleşmesi Yaklaşırken Google Geri Sayım Saatini Başlattı – Kripto Haberleri

Ethereum Birleşmesi Yaklaşırken Google Geri Sayım Saatini Başlattı

Google’ın “Birleştirme”ye odaklanan geri sayım saati, hareketin yakında tamamlanacağına dair önceki tahminlere göre ikiye katlandı.

Google’da Web3 Müşteri Mühendisi olan Sam Padilla, dünyanın en büyük arama motorunun, Ethereum’un Birleştirmesinin tam olarak ne zaman tamamlanacağını gösteren bir geri sayım saati başlattığını söyledi.

İkinci en büyük kripto para protokolü, sektörde şimdiye kadar görülmemiş bir şey olan İş Kanıtı’ndan (PoW) Hisse Kanıtı’na (PoS) geçme yolunda. Hareketin 15 Eylül’de sonuçlanması bekleniyor.

  • Ethereum’un “Birleştirme” olarak bilinen PoS’a geçişi, proje ve yerel tokeninin fiyatı için faydalı olacağını umduğu için büyük ilgi topladı.
  • Birincisi, (elektrik tüketimi nedeniyle çevreye zarar verdiği için ağır bir şekilde eleştirilen) Ethereum çok daha yeşil bir odağa sahip olacak.
  • Etkinliğe ilgi son zamanlarda o kadar güçlüydü ki, web aramaları tüm zamanların en yüksek seviyesine fırladı.
  • Amerikan çokuluslu teknoloji şirketi Google, tüketicilere merakla beklenen geçiş hakkında ek bilgi vermek için vardiyanın tamamlanmasına kaç gün kaldığını gösteren bir geri sayım saati başlattı.
  • Firmanın en iyi mühendislerinden biri olan Sam Padilla, bu özelliği duyuran kişi oldu. Arama motorunun tahminlerinin öncekilerle örtüşmesi, “Birleşme”nin 15 Eylül’de gün yüzüne çıkacağını gösteriyor.
  • Yakın zamanda yapılan bir anket, Singapur sakinlerinin yaklaşmakta olan gelişmeyle en çok ilgilendiğini, kısa bir süre sonra İsviçre, Kanada, Almanya ve ABD’nin takip ettiğini ortaya koydu.

Ethereum Birleşmesi Yaklaşırken, Google Geri Sayım Saatini Başlattı yazısı CryptoPotato’da ilk olarak ortaya çıktı.

Ethereum Birleşmesi Yaklaşırken Google Geri Sayım Saatini Başlattı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: