Ethereum Fiyat Analizi: ETH, 3.250 dolarlık desteği tekrar test ediyor, kırılacak mı?

Ethereum Fiyat Analizi: ETH, 3.250 dolarlık desteği tekrar test ediyor, kırılacak mı?

TL; DR Dağılımı Ethereum fiyat analizi bugün yükseliş gösteriyor.ETH/USD 3.250$ desteğini yeniden test etti.Şu anda görülen aşağı yönlü hafif reddedilme. Önceki destek seviyesinin mevcut yeniden testinin daha yüksek bir hareketle bitmesini beklediğimizden, Ethereum fiyat analizi bugün yükseliş gösteriyor. Bu nedenle, ETH/USD önümüzdeki 24 saat içinde daha fazla yükseliş görmeli ve muhtemelen tekrar test edilen 3.400 $ işaretine yol açacaktır. Kripto para ısı haritası. Kaynak: Coin360 Kripto para piyasası son 24 saat içinde istikrarlı bir düşüş yaşadı. Piyasa liderleri, Bitcoin ve Ethereum, yüzde 1,43 ve yüzde 3,16’lık bir kayıpla kırmızıda. Cardano (ADA), yüzde 6’nın üzerinde bir kazançla en iyi performans gösteren şirket.

Son 24 saatte Ethereum fiyat hareketi: Ethereum 3.400 dolarda zirve yapıyor, tekrar geri dönüyor

ETH/USD, 3.237.04$ – 3.376.40$ aralığında işlem gördü ve son 24 saatte orta düzeyde bir oynaklık olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 3,1 azalarak toplam 10,78 milyar dolar olurken, toplam piyasa değeri 386,7 milyar dolar civarında işlem gördü.

ETH/USD 4 saatlik grafik: ETH 3.250$ desteğini yeniden test etti

4 saatlik grafikte, Ethereum fiyatının 3.250 dolar civarında daha yüksek bir dip yapmak istediğini görebiliriz. ETH/USD 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView Ethereum fiyatı, geçen hafta 2.950$’da bir önceki düşük seviyeden toparlanma gördü. Trendin tersine döndüğünü gösteren yeni bir güçlü yüksek seviye 3.400 $ olarak belirlendi. Oradan, 14 Ocak’ta piyasa yapısını daha da güçlendiren daha yüksek bir düşük 3.200 $ olarak belirlendi. Boğalar 15 Ocak’ta güç kazandı ve 3.350 dolar civarında bir konsolidasyona yol açtı. Daha fazla yükseliş elde edilmediğinden, Ethereum fiyatı bir gecede daha da düştü ve önceki 3.250 dolarlık desteğe ulaştı. Şimdilik, daha fazla düşüş için küçük bir ret görülebilir ve bu, yaklaşan bir geri dönüşü işaret eder.

Ethereum Fiyat Analizi: Sonuç

Bugün geç saatlerde 3.250 dolarlık desteğin tersine çevrilmesini beklediğimizden, Ethereum fiyat analizi bugün yükseliş gösteriyor. Muhtemelen ETH/USD daha yüksek bir dip ayarlayacak ve oradan daha yükseğe hareket edecek. Ethereum’un daha fazla ilerlemesini beklerken Coinbase Vault vs Cüzdan, Cardano fiyat tahmini ve kripto vergi kaybı toplama hakkındaki makalelerimize bakın. Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Kaynak: www.cryptopolitan.com

Sevdiklerinle Paylaş: