ETH’nin Tekrar 2K Dolardan Bir Atış Denemesi İçin Bu Seviyeyi Kırması Gerekiyor (Ethereum Fiyat Analizi) – Kripto Haberleri

ETH Needs to Break This Level to Attempt a Shot at $2K Again (Ethereum Price Analysis)

ETH’nin Tekrar 2K Dolardan Bir Atış Denemesi İçin Bu Seviyeyi Kırması Gerekiyor (Ethereum Fiyat Analizi)

Ağustos ayı mumu kırmızıyla kapandı. Ancak, boğaların ayın ortasına kadar piyasaya hakim olduğu ve 2031$ gibi yüksek bir rekoru kırmayı başardığı oynaklıkla dolu bir ay oldu. Bu noktada, ayılar araya girdi ve fiyatı 1420 dolara doğru itti. Her halükarda, tüm gözler artık Eylül’de […]

Ağustos ayı mumu kırmızıyla kapandı. Ancak, boğaların ayın ortasına kadar piyasaya hakim olduğu ve 2031$ gibi yüksek bir rekoru kırmayı başardığı oynaklıkla dolu bir ay oldu. Bu noktada, ayılar araya girdi ve fiyatı 1420 dolara doğru itti.

Her halükarda, Birleşme’nin gerçekleşmesinin beklendiği aya girerken artık tüm gözler Eylül’de.

Teknik Analiz

tarafından Grizzly

Günlük Grafik

Günlük zaman diliminde, alıcılar bu hafta güçlü göründü. 100 günlük hareketli ortalama çizgisini (beyaz) geri almayı ve ardından azalan çizgi direncini (sarı) temizlemeyi başardılar. Bununla birlikte, Ethereum daha yüksek bir düşük ve daha yüksek bir zirve oluşturamadığı için düşüş yapısı hala geçerlidir.

1720-1750 dolar (kırmızı) aralığındaki direnç bölgesi kritik. Bunun üzerinde bir kırılma ve kapanış, trendin tersine döndüğünü teyit edecektir. Bu gerçekleşirse, 2000 dolara doğru bir ralli daha olası hale gelir. Öte yandan, 1.420 dolarlık desteğin aşağı yönde önemli düşüşleri önlemesi bekleniyor.

Bu iki seviyeden birini kırmak geleceğin yönünü belirleyecektir. Ek olarak, yüksekler ve düşükler dikkatle izlenmelidir.

Temel Destek Düzeyleri: 1420 ve 1300 dolarAnahtar Direnç Seviyeleri: 1720 $ & 2000 $

Günlük Hareketli Ortalamalar:MA20: 1653 MA50: 1640 MA100: 1505MA200: 2140 DolarKaynak: TradingView

ETH/BTC Grafiği

Bitcoin’e karşı, kripto para birimi azalan direnç çizgisiyle (sarı renkte) mücadele ediyor. Boğalar yatay desteği 0.073 BTC’de (yeşil renkte) savunduktan sonra, fiyatı da %9 artırmayı başardılar.

Son yükseliş bacağı gerekli güce sahip görünüyor. Bu, yatay direnci 0,082 BTC’de (kırmızı renkte) yeniden test etme olasılığını vurgular. Birleştirme kapanırken ETH’nin nasıl performans gösterdiğine dikkat etmek önemlidir.

Temel Destek Düzeyleri: 0.0.073 & 0.065 BTCAnahtar Direnç Seviyeleri: 0.082 & 0.088 BTCKaynak: TradingView

Zincir Üzerinde Analiz

İşlem Sayısı (SMA 7)

Tanım: Başarıyla yürütülen işlemlerin toplam sayısı

Fiyat grafiğinde görülebilen olumlu işaretlerin aksine, zincir içi faaliyetler farklı bir resim sergiliyor. Ağdaki aktif adres ve işlem sayısı son bir ayda keskin bir şekilde azaldı.

Temmuz yükseliş trendinde görüldüğü gibi, fiyat artışlarına genellikle ağdaki artan faaliyetler eşlik eder. Bu nedenle, bu farklılık potansiyel bir endişe işareti olarak yorumlanabilir.Kaynak: CryptoQuant

ETH’nin Tekrar 2K Dolardan Bir Atış Denemesi İçin Bu Seviyeyi Kırması Gerekiyor (Ethereum Fiyat Analizi) yazısı CryptoPotato’da ilk olarak ortaya çıktı.

ETH’nin Tekrar 2K Dolardan Bir Atış Denemesi İçin Bu Seviyeyi Kırması Gerekiyor (Ethereum Fiyat Analizi)
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: