Evde Söz Nişan Organizasyon İstanbul | Soznisan.com.tr Açıldı.

Evde Söz Nişan Organizasyon İstanbul

B&U Wedding olarak evde söz organizasyon paketlerimiz ile en özel gününüzde yanınızdayız. Evinizde söz – nişan organizasyonu yapmak istiyorsanız hazır konseptlerimizden birini seçerek yada isteğinize göre seçim yaparak paketinizi ve modellerinizi oluşturabilirsiniz. İstanbul içinde ön ödemesiz rezervasyon imkanı, kurulum sonrası havale & kredi kartı ile ödeme, ücretsiz kurulum avantajlarıyla hemen evde söz nişan konseptinizi kiralayın.

Soznisan.com.tr 2022 yılında kurulmuş söz nişan organizasyon firmasıdır. 1000 Tl’den başlayan fiyatlar ve 5 farklı konseptimiz ile hayalinizi gerçeğe dönüştürelim.

EVDE NİŞAN VE SÖZ ORGANİZASYON KONSEPTİ

En özel gününüzde kıyafet, ayakkabı, saç, makyajınız kadar güzel bir organizasyon firması ile de çalışmak oldukça önemlidir. İstanbul’da söz-nişan organizasyonunuz için masa süsleme, arkaplan, masa, sandalye, yapay pasta, yapay çiçekler, şamdan, vazo, neon harf yazı, söz tepsisi, damat tepsisi, ışıklandırmalar gibi aklınıza gelebilecek tüm dekorları sağlamaktayız. Evde söz nişan organizasyon yapmak istiyorsunuz ve fiyatlar hakkında fikir sahibi değilseniz paketlerimiz gözatabilirsiniz.

Hangi Hizmetleri Vermekteyiz:

Söz Organizasyon

Nişan Organizasyon

Masa & Konsept Kiralama

Fotoğraf Çekimi

Video Çekimi

Bekarlığa Veda Partisi Organizasyon

Sevdiklerinle Paylaş: