Ezra Miller, Warner Bros. Discovery CEO’su Zaslav ‘Flash’ filmini övdükten günler sonra ağır hırsızlıkla suçlandı – Kurumsal Haberler

Ezra Miller, Warner Bros. Discovery CEO’su Zaslav ‘Flash’ filmini övdükten günler sonra ağır hırsızlıkla suçlandı

Aktör Ezra Miller, 13 Kasım 2017’de Hollywood, California’da Dolby Theatre’da Warner Bros. Pictures’ın ‘Justice League’ galasına geldi.

aks | Bauer-Griffin | film büyüsü | Getty Resimleri

David Zaslav, Warner Bros. Discovery’nin DC sinematik evrenini yenilemeye çalışırken, stüdyonun en büyük yıldızlarından biri, suç teşkil ettiği iddiasıyla manşetlere çıkmaya devam ediyor.

DC Genişletilmiş Evrenin bir parçası olarak Barry Allen, diğer adıyla The Flash’ı canlandıran Ezra Miller, Vermont Eyalet Polisi’nin bir raporuna göre, Stamford, Vermont’ta ağır hırsızlıkla suçlandı.

İddia edilen olay 1 Mayıs’ta meydana geldi ve yerel bir konuttan eksik alkol şişelerini içeriyordu. Rapora göre, güvenlik kamerası Miller’ın olaya karıştığını gösteriyor ve Pazar günü, 26 Eylül’de Vermont Yüksek Mahkemesi’nde yargılanmak üzere mahkemeye çıkmaları için bir alıntı yapıldı.

Bu son olay, en az 2020’ye kadar uzanan bir rahatsız edici davranış ve görevi kötüye kullanma iddialarını takip ediyor. Miller tutuklandı ve 2022’nin başlarında uygunsuz davranış ve tacizle suçlandı ve bu suçlamalar nedeniyle Nisan ayında mahkemeye çıkmadan saatler önce yeniden tutuklandı. sandalye fırlatmak ve bir kadını yaralamakla suçlandıkları bir tartışmanın ardından.

Ek olarak, son aylarda, biri Massachusetts’te yaşayan 12 yaşındaki bir çocuk için ve ebeveynlere göre Miller tarafından bakıldığı iddia edilen 18 yaşındaki Standing Rock aktivisti Gibson Iron Eyes için olmak üzere iki koruma emri verildi. Chase Iron Eyes ve Sara Zıplayan Kartal.

Diğer iddialar, Miller’ın Stamford’daki çiftliğinde 25 yaşında bir anne ve hepsi 5 yaşından küçük üç çocuğunu barındırdığını öne sürüyor. Rolling Stone’dan bir rapora göre, mülkün lisanssız bir kenevir çiftliği olarak ikiye katlandığı ve tesislerinde birkaç ateşli silah bulunduğu iddia ediliyor.

29 yaşındaki Miller’a yönelik hırsızlık suçlaması, Warner Bros.’un stüdyonun DC serisinin bir parçası olan 100 milyon dolarlık bir film olan “The Flash”ı yayınlamasının planlanmasından neredeyse bir yıl önce geldi.

Haber ayrıca Warner Bros. Discovery’nin CEO’sunun bir kazanç çağrısı sırasında filmi övmesinden birkaç gün sonra geldi.

“Yakında harika DC filmlerimiz var: ‘Black Adam’, ‘Shazam!’ ve ‘Flash’,” dedi Zaslav arama sırasında. “Ve bunların hepsi üzerinde çalışıyoruz. Onlar için çok heyecanlıyız. Onları gördük. Müthiş olduklarını düşünüyoruz.”

Warner Bros. Discovery, Miller’ın bu yılın başlarında önceki saldırı tutuklamaları sırasında sessiz kaldı, ancak şirket içindeki kaynaklar, son tartışmaları ve stüdyonun nasıl ilerleyeceğini tartışmak için Nisan ayında acil durum toplantıları yapıldığını söyledi. O zamanlar filmin arduvazda kalacağı belirlendi, ancak Warner Bros., oyuncunun dahil olduğu gelecekteki projeleri duraklatacaktı.

Stüdyo, Nisan ayı sonlarında CinemaCon’daki sunumu sırasında “Flash” ile dalga geçerek, filmin gelecek yıl vizyona girmesine devam etmeyi planladığını öne sürdü.

Şirket temsilcileri, CNBC’nin yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Miller’ın yasalarla en son karşılaşması, geçen hafta doğrudan yayınlanan DC filmi “Batgirl”i tartışmalı bir şekilde rafa kaldıran stüdyoya karşı hayranların öfkesini körükledi.

Pek çoğu, Leslie Grace’de Afro-Latina bir yıldızın yer aldığı filmi bırakma kararının kötü optik olduğunu düşündü. Warner Bros. Discovery, hareketin Discovery ve Warner Bros.’un birleşmesinin ardından maliyet düşürücü bir önlem olarak yapıldığını iddia etse de.

Zaslav, Nisan ayında yeni birleştirilen Warner Bros. Discovery’nin başına geçti ve akış ve dijital medyaya öncelik veren eski WarnerMedia CEO’su Jason Kilar’dan çok farklı bir yön alarak şirketin içerik stratejisini yeniden odaklamaya çalıştı.

Yeni CEO, şirketin büyük bütçeli film projelerine büyük miktarda para harcamasını ve sadece yayına girmelerini istemiyor.

.

Ezra Miller, Warner Bros. Discovery CEO’su Zaslav ‘Flash’ filmini övdükten günler sonra ağır hırsızlıkla suçlandı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: