Fintech, FixxFi ile Oto ve Ev Onarım Sektörlerine Giriş Yapıyor – Kripto Haberleri

Fintech, FixxFi ile Oto ve Ev Onarım Sektörlerine Giriş Yapıyor

BASIN BÜLTENİ. Dublin, İrlanda, 8/29/2022 – Kripto para birimlerine karşı argümanlardan biri, “Kullanamayacaksanız bir para birimine sahip olmanın ne anlamı var?” olmuştur. Pek çok proje, tokenleri için blok zinciri dünyasının dışında fayda sağlamaya çalışırken, pek çok şirket bunları kullanmaz veya kabul etmez. Bu değişmek üzere.
[…]

BASIN BÜLTENİ. Dublin, İrlanda, 29.08.2022 – Kripto para birimlerine karşı argümanlardan biri, “Kullanamayacaksanız bir para birimine sahip olmanın ne anlamı var?” olmuştur. Pek çok proje, tokenleri için blok zinciri dünyasının dışında fayda sağlamaya çalışırken, pek çok şirket bunları kullanmaz veya kabul etmez. Bu değişmek üzere.

FixxFi’nin kurucu ortağı olan Fabio, ailesinin Torino’daki başarılı oto tamir işini devralmadan önce finans, döviz ticareti ve Forex’te bir kariyere sahipti. Müşterilerin oto tamirleri için ödeme yapmakta giderek daha fazla zorlandıklarını çabucak keşfetti. Bu, müşteriler fiyatları müzakere edecekleri, ödeme planları isteyecekleri veya sadece onarımı yapmadıkları için işi sıkıştırdı. Kurucu ortağı, seri teknoloji girişimcisi Andrew ile onarım işi sayesinde tanıştı ve FixxFi kuruldu.

Onarımlar hayatın kaçınılmaz bir parçasıdır. Oto ve ev onarım ihtiyaçları çok yaygın bir durumdur, ancak herkesin bütçesi bu genellikle maliyetli olaylara izin vermez. Onarımların hane halkı nakit akışı üzerinde istikrarsızlaştırıcı bir etkisi olabilir ve araştırmalar bunun yalnızca düşük gelirlileri etkilemediğini gösteriyor.

Mevcut finansal ürünler eksik ve modası geçmiş, esnek olmayan seçeneklerle dolu. Sonuç olarak, onarım işletmeleri genellikle indirimler veya ortalamanın altında düzeltmelerle boşluğu doldurmak zorunda kalır.

Bugüne kadar hızla ilerleyen FixxFi, bağımsız otomobil ve ev onarım endüstrileri için gömülü finans çözümleri sağlayan yenilikçi bir Fintech platformu geliştirdi. Beklenmeyen onarımlar için finansman, zincir dışı ve zincir üstü teknolojiyi kullanarak onarım tesisinde gerçekleşen hızlı bir onay süreciyle gerçekleşir.

FixxFi uygulaması hem müşteriler hem de iş ortakları için kusursuz bir deneyim sunar. Bağımsız onarım işletmeleriyle ortaklık kurarak, müşterilere hizmet noktasında FixxFi uygulaması tanıtılacak. Onarım ortakları artık müşterilerini desteklemek ve bu beklenmedik masrafları yönetmelerine yardımcı olmak için basit, yerleşik finansman çözümleri sunabilir. Hızlı, tek seferlik bir onay sürecinden sonra, müşterinin artık ödemesi gereken bir çözümü var.

FixxFi, müşterilere her ödemede yenilenebilen bir kredi limiti sunar. Bu, müşterilerin bir sonraki beklenmedik onarımları için hazır bir kredi limitine sahip olacağından, oldukça ölçeklenebilir bir iş modeli oluşturur. Ek olarak, FixxFi ile ortak olmayı seçen işletmeler, kredi limitini kabul eden şirketleri kullanmayı tercih eden özel bir müşteri tabanına sahip olacaklar. Müşteriyi elde tutma sistemi, uygulamanın onaylı bir onarım ortağıyla yer bulma ve planlama seçenekleriyle geliştirilmiştir.

Yaygın bir soru, “Neden sadece bir kredi kartı kullanmıyorsunuz?” Zorluk, kredi kartlarının ödemeyi yalnızca bir ay geciktirmesi ve kullanılabilir kredi veya yüksek limitlere tabi olmasıdır. Müşteriler alternatif istiyor! FixxFi ile müşteriler ödeme seçeneklerini özelleştirebilir. FixxFi’nin uygulama içi hesaplayıcısı ile müşteriler, kullanmak istedikleri fon miktarını ve programı yaymak istedikleri 1-60 ay arası süreyi seçerler. Finansın bu yeni rekabetçi dünyasında, sınırlı ödeme seçeneklerine sahip kredi kartları gibi geleneksel yöntemler her senaryoda ihtiyaç duyulan esnekliği sunmuyor.

İngiltere ve İtalya’daki güçlü bağımsız onarım sektörleri, bu bölgeleri ilk aşamalar için en fazla talebin olduğu hedef pazarlar haline getiriyor. İtalya ve İngiltere için Ibis Dünya Araç Onarım ve Bakım raporlarını kullanan kapsamlı pazar araştırması, 2021’de bağımsız onarım pazarının toplam kullanılabilir pazarının (TAM) 57,5 ​​milyar Euro olduğunu gösteriyor. Fixxfi, mevcut en son teknolojileri kullanarak sorunu çözme fırsatını değerlendirmeyi planlıyor.

Elrond Ağı üzerine kurulu olan FixxFi, yerel bir kripto para birimi olan FIXX belirteci sunar. Uygulama, normal yaşam problemlerinden bazılarını çözerken daha fazla kullanıcıyı kriptoya dahil etme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Müşteriler ayrıca zamanında geri ödemeler için kripto ödülleri, sahipler için indirimler ve diğer müşterileri yönlendirmek için alacaklar. Ortaklar, yönlendirmeler için ödüllendirilecek ve kredi değeri hedeflerine ulaşmaları için FIXX ABD doları tutarında indirimler alacaklardır.

Faturaları kripto ile ödeme yeteneği, uzun bir Fintech seçenekleri serisindeki ilk avantajdır. FixxFi, fiat ve FixxFi’nin gerçek dünya yardımcı programı ile 1: 1 destekli yerel bir kurumsal sabit para çıkaracak. Bir stablecoin’in bu pratik kullanımı, yeni bir emsal oluşturma potansiyeline sahiptir. Ayrıca, para birimi istikrarlı olduğu ve piyasaya göre dalgalanmadığı için ödemeler için kripto kullanımıyla ilgili diğer ana argümana da cevap veriyor. Yatırımcılar ayrıca, kredi limiti arayanları doğrudan finanse ederek veya stake etme ve çiftçilik seçeneklerine katılarak borç verme piyasasına katılabilirler.

Geleneksel temettüye modern bir yaklaşım sunan erken yatırımcılara da bir NFT verilecek. Şirket kârının belirli bir yüzdesine göre kıyaslanan sahipler, daha fazla FIXX kazanmak için NFT’lerini riske atabilir.

FixxFi gibi daha fazla çözüm piyasaya girdikçe, kriptonun geleceği daha net hale geliyor. Alternatif finansman ve kredi limitleri, bir dizi işletme ve ödül programında kripto ile ilgili seçenekleri görmenin potansiyel olarak ilk adımlarıdır.

Halkla İlişkiler İletişimi:

[email protected]+353864555678

https://fixxfi.com

https://discord.fixxfi.com

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket veya bağlı kuruluşları veya hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya neden olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.Fintech, FixxFi ile Oto ve Ev Onarım Sektörlerine Giriş Yapıyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: