Gamestop NFT Günlük Ücret Geliri, Piyasa Erimesi Yayılırken 4.000 Doların Altına Düşüyor – Kripto Haberleri

Gamestop NFT Günlük Ücret Geliri, Piyasa Erimesi Yayılırken 4.000 Doların Altına Düşüyor

Kripto para

GameStop NFT, son 24 saatte 166.800 doların üzerinde satış hacmi üretti; Yine de, platformun NFT satın alımlarında yalnızca %2,25’lik bir ücret almasıyla, istatistik yalnızca 3.753$ gelire tekabül ediyor. GameStop’un değiştirilemez token (NFT) pazarının günlük geliri 4.000 doların altına düştü, bu da platforma olan ilginin Temmuz ortasındaki tanıtımından bu yana önemli ölçüde düştüğünü gösteriyor. Yazma sırasında, GameStop’taki HyperViciouZ projesi, yaklaşık 47.841 $ değerinde 29.78 Ether (ETH) ile 24 saatlik en yüksek satış hacmine sahip. OpenSea’nin en çok satan projesi Pudgy Penguins, 860.8 ETH veya 1,37 $ aldı … CryptoCurrencyNews.com’daki Tam Makaleyi Okuyun Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin. Crypto Currency News tarafından sağlanan tüm içerik Kullanım Koşullarımıza ve Sorumluluk Reddi Beyanımıza tabidir.

GameStop NFT, son 24 saatte 166.800 doların üzerinde satış hacmi üretti; Yine de, platformun NFT satın alımlarında yalnızca %2,25’lik bir ücret almasıyla, istatistik yalnızca 3.753$ gelire tekabül ediyor. GameStop’un değiştirilemez token (NFT) pazarının günlük geliri 4.000 doların altına düştü, bu da platforma olan ilginin Temmuz ortasındaki tanıtımından bu yana önemli ölçüde düştüğünü gösteriyor.

Yazma sırasında, GameStop’taki HyperViciouZ projesi, yaklaşık 47.841 $ değerinde 29.78 Ether (ETH) ile 24 saatlik en yüksek satış hacmine sahip. OpenSea’nin en çok satan projesi Pudgy Penguins, 860.8 ETH veya 1,37 dolar aldı.

Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin.

Gamestop NFT Günlük Ücret Geliri, Piyasa Erimesi Yayılırken 4.000 Doların Altına Düşüyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: