Güney Afrika Rezerv Bankası, Dostu Kripto İşlemlerini Destekliyor – Kripto Haberleri

Güney Afrika Rezerv Bankası, Dostu Kripto İşlemlerini Destekliyor

Kripto para

Bankacılık düzenleyicisine göre, kripto ile ilgili tüketicilerin bağlantısını keserek riski en aza indirmek, finansal bütünlük için bir “tehdit” oluşturabilir. Güney Afrika Merkez Bankası İhtiyati Otoritesi, yan kuruluşlarına yasa dışı faaliyetlerden kaçınmalarını tavsiye ederek bankalardan bitcoin ile olan tüm bağlantıları sonlandırmamalarını istedi. Böyle bir eylemin uzun vadede daha yüksek bir risk oluşturabileceğini ima etti. Prudential Authority CEO’su Fundi Tshazibana resmi bildirimi imzaladı. Bazı Güney Afrika bankaları, açık olmayan yasalar veya yüksek riskli bir bileşen nedeniyle mektupta belirtildiği gibi kripto varlık hizmet sağlayıcıları (CASP’ler) ile bağlantılarını zaten kopardı. Ancak, … CryptoCurrencyNews.com’daki Tam Makaleyi Okuyun Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin. Crypto Currency News tarafından sağlanan tüm içerik Kullanım Koşullarımıza ve Sorumluluk Reddi Beyanımıza tabidir.

Bankacılık düzenleyicisine göre, kripto ile ilgili tüketicilerin bağlantısını keserek riski en aza indirmek, finansal bütünlük için bir “tehdit” oluşturabilir. Güney Afrika Merkez Bankası İhtiyati Otoritesi, yan kuruluşlarına yasa dışı faaliyetlerden kaçınmalarını tavsiye ederek bankalardan bitcoin ile olan tüm bağlantıları sonlandırmamalarını istedi.

Böyle bir eylemin uzun vadede daha yüksek bir risk oluşturabileceğini ima etti. Prudential Authority CEO’su Fundi Tshazibana resmi bildirimi imzaladı. Bazı Güney Afrika bankaları, açık olmayan yasalar veya yüksek riskli bir bileşen nedeniyle mektupta belirtildiği gibi kripto varlık hizmet sağlayıcıları (CASP’ler) ile bağlantılarını zaten kopardı. Ancak …

Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin.

Güney Afrika Rezerv Bankası, Dostu Kripto İşlemlerini Destekliyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: