Harlem Globetrotters, 40 yıldan uzun bir süre sonra ilk kez televizyona dönüyor – Kurumsal Haberler

Harlem Globetrotters, 40 yıldan uzun bir süre sonra ilk kez televizyona dönüyor

SYDNEY, AVUSTRALYA – TEMMUZ 03: Bounce Moody, 03 Temmuz 2022’de Sidney, Avustralya’daki Qudos Bank Arena’da Harlem Globetrotters Spread Game Tour sırasında smaç yaptı. (Fotoğraf: Nathan Hopkins/Getty Images)

Nathan Hopkins | Getty Images Spor | Getty Resimleri

Harlem Globetrotters, 40 yılı aşkın bir süredir ilk kez ağ televizyonuna geri dönüyor.

Muhteşem top hakimiyeti ve mizahi maskaralıkları ile tanınan dünyaca ünlü gösteri basketbol takımı, NBC’de haftalık “Harlem Globetrotters: Play it Forward” adlı bir gösteride boy gösterecek.

1 Ekim’de başlayacak olan gösteriye “The Office”ten Craig Robinson ev sahipliği yapacak. Oyuncuların yeteneklerini ve gönüllü girişimler ve bağış toplama dahil olmak üzere yerel topluluklarla olan bağlantılarını sergileyecek. Globetrotters, daha önce zorbalık karşıtı kampanya TEAM Up ve Hoops for the Troops gibi çabalara da katılmıştı.

Diziyi üretmek için ekiple ortak olan Hearst Media Production Group’un başkanı Frank Biancuzzo, “Birçoğumuz Globetrotters’ı izleyerek ve hayran kalarak büyüdük” dedi. “Onlar basketbol sahasında sihirbazlar ve toplulukta gerçek rol modelleri. Bu şefkati, enerjiyi ve heyecanı yeni haftalık seriye getireceğiz.”

Her bölüm, NASA ile uzay araştırmaları, finansal sorumluluk ve okuryazarlık, kentsel çiftçilik ve kadınların güçlendirilmesi dahil olmak üzere ekip üyelerinin ilhamlarına ve ilgi alanlarına odaklanacak.

Harlem Globetrotters’ın başkanı Keith Dawkins, televizyona geri dönmenin Harlem Globetrotters’ın yeni nesil hayranlarla erişimlerini genişletmenin bir yolu olduğunu söyledi.

Craig Robinson, NBC’de yayınlanan 30 dakikalık haftalık yeni bir şov olan “Harlem Globetrotters: Play it Forward”a ev sahipliği yapacak.

Hearst Medya Yapım Grubu

Daha önce, Harlem Globetrotters, Hanna-Barbera ve CBS tarafından üretilen ve basketbol takımından oyuncuların animasyonlu versiyonlarını içeren bir Cumartesi sabahı çizgi filminde yer aldı. Gösteri 1970’den 1971’e kadar yayınlandı ve ekibin bir basketbol maçında yerel sorunları çözmeye çalışmak için seyahat edeceği haftalık bir formül izledi.

Tipik olarak, rakip takım yarışmayı düzene sokmak için bir şeyler yapar, ancak Globetrotters oranları eşitlemek için bir yol bulur ve oyunu kazanır. Formül, Hanna-Barbera’dan NBC’de yayınlanan 1979 yapımı bir animasyon dizisi olan “The Super Globetrotters” için tekrarlandı.

Ekip ayrıca 1970’lerde, komedi skeçleri ve eğitim bölümleri aracılığıyla karakterlerin becerilerini sergileyen “The Harlem Globetrotters Patlamış Mısır Makinesi” adlı bir canlı aksiyon Cumartesi sabahı varyete programında yer aldı.

Yeni 30 dakikalık gösteri canlı aksiyon olacak ve Cumartesi günleri saat 11:00 ET’de NBC’nin “The More You Know” programlama bloğu sırasında yayınlanacak.

Açıklama: Comcast, NBCUniversal ve CNBC’nin ana şirketidir.

.

Harlem Globetrotters, 40 yıldan uzun bir süre sonra ilk kez televizyona dönüyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.cnbc.com

Sevdiklerinle Paylaş: