Hisseler Pazartesi Günü Düşüş Açmaya Hazır – Finans Haberleri

Hisseler Pazartesi Günü Düşüş Açmaya Hazır

Hisse senetleri, büyük bir perakendeci kazanç haftası öncesinde Pazartesi günü düşüşle açılmaya hazırlanıyor.

Getty Images aracılığıyla Angela Weiss/AFP

Yazı Boyutu

Yatırımcılar perakendeci kazançlarını almaya hazırlanırken ABD hisse senetleri Pazartesi günü düşük bir açılışa hazırlanıyor.

Pazar gecesi, Dow Jones Industrial Average vadeli işlemleri 47 puan veya %0,1, S&P 500 vadeli işlemleri %0,2 ve Nasdaq Composite vadeli işlemleri %0,2 düştü.

ABD standardı West Texas Intermediate için ham petrol vadeli işlemleri %0,3 düşüşle varil başına 91,82$’a geriledi. Uluslararası standart olan Brent ham petrolü %0,4 düşüşle varil başına 97,80$’a geriledi.

Bu haftanın kazançları şunları içerir: Salı günü Agilent Technologies, Home Depot ve Walmart; Amcor, Analog Devices, Bath & Body Works, Cisco Systems, Keysight Technologies, Krispy Kreme, Lowe’s, Synopsys, Target ve TJX Çarşamba günü; Applied Materials, BJ’s Toptan Satış Kulübü, Estée Lauder, Kohl’s, Ross Mağazaları ve Perşembe günü Goblen; ve Cuma günü Deere ve Foot Locker.

Bu haftaki dikkate değer ekonomik olaylar arasında şunlar yer alıyor: Pazartesi günü, Ulusal Konut İnşaatçıları Birliği Ağustos ayı Konut Piyasası Endeksini ve New York Federal Rezerv Bankası Ağustos ayı için Empire State İmalat Anketini yayınladı.

Salı günü, Sayım Bürosu Temmuz ayı için yeni konut verilerini bildirdi. Çarşamba günü, Federal Açık Piyasa Komitesi Temmuz ayı sonundaki para politikası toplantısının tutanaklarını yayınladı ve Sayım Bürosu Temmuz ayı perakende satış verilerini bildirdi. Perşembe günü, Ulusal Emlakçılar Birliği Temmuz ayı için mevcut ev satışlarını rapor ederken, Konferans Kurulu Temmuz ayı için Öncü Ekonomik Endeksini yayınladı.

Janet H. Cho’ya janet.cho@dowjones.com adresinden yazın

.

Hisseler Pazartesi Günü Düşüş Açmaya Hazır
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.barrons.com

Sevdiklerinle Paylaş: