İspanyol kripto borsası Bit2Me, Perulu borsa Fluyez’i satın aldı – Kripto Haberleri

İspanyol kripto borsası Bit2Me, Perulu borsa Fluyez’i satın aldı

İspanya Merkez Bankası tarafından sanal para birimi hizmet sağlayıcısı olarak tanınan ilk kripto para borsası Bit2Me, Peru’nun ilk kripto para borsası şirketi Fluyez’i satın aldığını duyurdu. Peru Fintech Derneği’nin onayına sahip Fluyez; sadece bir yıldan biraz fazla bir süredir iç pazarda mevcut ve şimdiden […]
İspanyol kripto borsası Bit2Me, Perulu borsa Fluyez’i satın aldı ve CryptoNinjas’ta ilk kez ortaya çıktı.

İspanya Merkez Bankası tarafından sanal para birimi hizmet sağlayıcısı olarak tanınan ilk kripto para borsası Bit2Me, Peru’nun ilk kripto para borsası şirketi Fluyez’i satın aldığını duyurdu.

Peru Fintech Derneği’nin onayına sahip Fluyez; sadece bir yıldan biraz fazla bir süredir iç pazarda mevcut ve şimdiden Latin Amerika’daki diğer ülkelere yayıldı.

Fluyez’in İspanyol borsası tarafından satın alınması, Bit2Me’nin önümüzdeki aylarda geliştireceği satın alma büyüme stratejisinin bir parçası.

“Bit2Me ekibinin kripto sektöründe sahip olduğu tüm deneyim sayesinde, bu sektörü yerel olarak daha güvenli, yasal, şeffaf ve destekli bir şekilde destekleyeceğiz. Tüm bunların Fluyez’i bir sonraki seviyeye taşıyacağına inanıyorum.”– Luis Eduardo Berrospi, Fluyez CEO’su ve Kurucu Ortağı

Bit2Me CEO’su Leif Ferreira ve Fluyez CEO’su Luis Eduardo Berrospi

Fluyez, yöneticilerinin liderliğinde bağımsız olarak çalışmaya devam edecek, çünkü Bit2Me, Bit2Me’nin 2015’teki kuruluşundan bu yana edindiği tüm kaynakları ve bilgileri kullanıma sunarak Perulu şirketin genişlemesini yönlendirmeye ve yönlendirmeye odaklanacak.

Peru kripto platformu, Mart 2021’de faaliyete başladı ve 60’tan fazla kripto para birimi listeliyor. Fluyez, kullanıcılarına kripto para saklama ve takas hizmetleri ile krediler, ödüller ve kripto para ödemeleri gibi diğer DeFi hizmetleri sunar.

“Fluyez’in özerk bir şekilde çalışmaya devam etmesini istiyoruz, ancak böyle bir ortaklığın izin verdiği tüm yeteneklerle. Bu satın alma, Bit2Me’nin kripto ekosistemine olan gücünü ve bağlılığını gösteriyor. Önümüzdeki aylarda sektördeki diğer şirketlerle yeni fırsatları kapatmayı dört gözle bekliyoruz.”– Bit2Me CEO’su Leif Ferreira

İspanyol kripto borsası Bit2Me, Perulu borsa Fluyez’i satın aldı ve CryptoNinjas’ta ilk kez ortaya çıktı.

İspanyol kripto borsası Bit2Me, Perulu borsa Fluyez’i satın aldı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: