Japon pazarı için LINE Blockchain’i kullanmak için “Taşı-ve-kazan” uygulaması STEPN – Kripto Haberleri

Japon pazarı için LINE Blockchain’i kullanmak için “Taşı-ve-kazan” uygulaması STEPN

Mobil teknolojiler konusunda uzmanlaşmış Japon şirketi LINE, bugün LINE Xenesis ve Find Satoshi’nin yakın zamanda Japon pazarı için STEPN’in yerelleştirilmesinde LINE Blockchain’i kullanmayı amaçlayan bir MOU imzaladığını duyurdu. STEPN, oyuncuların attıkları adım sayısına eşdeğer kripto varlıkları kazanmalarını sağlayan bir “taşı ve kazan” blok zinciri oyunudur. Dan beri […]
Japon pazarı için LINE Blockchain’i kullanmak için “Taşı-ve-kazan” uygulaması STEPN yazısı CryptoNinjas’ta ilk kez ortaya çıktı.

Mobil teknolojiler konusunda uzmanlaşmış Japon şirketi LINE, bugün LINE Xenesis ve Find Satoshi’nin yakın zamanda Japon pazarı için STEPN’in yerelleştirilmesinde LINE Blockchain’i kullanmayı amaçlayan bir MOU imzaladığını duyurdu.

STEPN, oyuncuların attıkları adım sayısına eşdeğer kripto varlıkları kazanmalarını sağlayan bir “taşı ve kazan” blok zinciri oyunudur. Aralık 2021’deki beta sürümünden bu yana, bir fitness uygulaması olarak popülaritesi, egzersiz eksikliğinden endişe duyan insanlar arasında arttı. 15 Temmuz 2022 itibariyle, uygulama 3 milyon MAU dahil olmak üzere 4,5 milyon küresel kayıtlı kullanıcıya sahiptir.

Nisan 2018’de LINE, LINE Blockchain Lab’ı kurdu ve o zamandan beri P2P-ağ dağıtılmış sistemler ve şifreleme teknolojisine yönelik araştırmaların yanı sıra blockchain ile dApp’lerin geliştirilmesini sürdürdü. LINE Blockchain (LINE’ın tescilli blok zinciri) oluşturuldu ve yerel kripto varlığı LINK’i yayınlamak için kullanıldı.

Grubun tamamı şu anda kripto varlık ticaret hizmetleri LINE BITMAX (Japonya’da) ve BITFRONT (küresel olarak) ve ayrıca LINE NFT adlı kapsamlı bir NFT pazarı da dahil olmak üzere blok zinciri ile ilgili çeşitli işler geliştiriyor ve işletiyor.

“Japonya’da çok popüler olan ve web3’ün dünyadaki temsili bir örneği olan STEPN ile işbirliği yapmaktan çok memnunuz. LINE’ın tescilli blok zinciri olan LINE Blockchain, LINE’ın çeşitli hizmetleri için teknolojik bir temel olarak hizmet eder. Uluslararası sınırları aşan bu işbirliğiyle, yeni bir sinerji yaratmayı ve kullanıcılarımıza en yakın konumdan yeni blok zinciri değeri sunmaya devam etmeyi umuyoruz.”– Lim Inkyu, LINE Xenesis’in Temsilci Direktörü ve CEO’su

İleriye dönük olarak, her iki şirket de Japon kullanıcılarının sağlıklı yaşam tarzlarının bir parçası olarak web3’ü basit ve keyifli bir şekilde deneyimlemelerini sağlayan bir hizmet yaratmaya çalışırken STEPN’i Japon pazarı için yerelleştirmenin teknolojik ve ticari yönleri üzerinde işbirliği yapacak.

“STEPN olarak LINE Blockchain ile ortak olma fırsatından heyecan duyuyoruz. LINE blok zinciri ile bu işbirliğinin, LINE kullanıcılarıyla web3 yoluyla daha iyi etkileşim kurmamıza ve karşılığında LINE’ın tüm dünyadaki kullanıcılarına sağlıklı bir yaşam tarzı ve karbon dengeleme / çevre dostu girişimleri teşvik etmesine yardımcı olacağına inanıyoruz. Kurumsal blok zinciri alanında bir öncü olarak LINE blok zincirinin ilerlemesini takdir ediyoruz. LINE’ın en büyük tüketici pazarlarından biri olan Japonya, aynı zamanda STEPN’in de en önemli pazarlarından biridir. Bu pazarda daha fazla etkileşime devam etmeyi planlıyoruz ve Japon kullanıcılarımıza daha heyecan verici fırsatlar sunmayı umuyoruz.”– Yawn Rong, STEPN Kurucu Ortağı

Japon pazarı için LINE Blockchain’i kullanmak için “Taşı-ve-kazan” uygulaması STEPN yazısı CryptoNinjas’ta ilk kez ortaya çıktı.

Japon pazarı için LINE Blockchain’i kullanmak için “Taşı-ve-kazan” uygulaması STEPN
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: