Jim Cramer, piyasa Cuma günü düşerse bu dört hisseyi almayı söylüyor – Kurumsal Haberler

Jim Cramer, piyasa Cuma günü düşerse bu dört hisseyi almayı söylüyor

CNBC’den Jim Cramer, pazarın düşmesi durumunda Cuma günü satın alınacak hisse senetlerinin bir listesini sundu.

“Bugün teknoloji hisselerinin performansı beni çok hayal kırıklığına uğrattı… Bununla birlikte, piyasanın sizi en iyilerine sokacağını ve tekrar daha iyi fiyatlar alacağınızı düşünüyorum.” “Mad Money” sunucusu Perşembe günü söyledi.

Hisse senetleri Perşembe günü beklenenden daha yumuşak ÜFE okumasının ardından yükselirken, işlem seansının sonunda düştü. Dow Jones Sanayi Ortalaması hafifçe kapanırken, teknoloji ağırlıklı Nasdaq Composite ve S&P 500 düştü.

Cramer, piyasa Cuma günü bir darbe alırsa, yatırımcıların satın almayı düşünmesi gereken birkaç hisse senedi olduğunu söyledi.

İşte hisse senedi seçimleri:

 • Amazon
 • AMD
 • Microsoft
 • Disney
 • Dow Jones tahminlerine göre, Perşembe günü Temmuz üretici fiyat endeksi Haziran ayına göre düşüş gösterdi ve ÜFE, beklenen %0.2’lik artışa kıyasla %0.5 düştü. Rapor, Temmuz ayı tüketici fiyat endeksinin tahmini %8,7’ye kıyasla %8,5’e ulaşmasından bir gün sonra geldi.

  Cramer, enflasyon okumalarının, bu hafta parlak günler gördükten sonra bile piyasanın büyük bir satışa yönelmediğini gösterdiğini ileri sürdü.

  “Enflasyon henüz uysal değil, ama daha uysal. Ve tamer enflasyon, herhangi bir ralliden sonraki gün piyasanın eski düzenini bozabilir” dedi. “Bu sefer olmadı ve geri sızan güveni hissedebilirsiniz” diye ekledi.

  Açıklama: Cramer’s Charitable Trust, Amazon, AMD, Microsoft ve Disney’in hisselerine sahiptir.

  Jim Cramer’in Yatırım Rehberi

  İndirmek için buraya tıkla Jim Cramer’in Yatırım Rehberi uzun vadeli servet oluşturmanıza ve daha akıllıca yatırım yapmanıza yardımcı olmak için hiçbir ücret ödemeden.

  .

  Jim Cramer, piyasa Cuma günü düşerse bu dört hisseyi almayı söylüyor
  adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

  kaynak: www.cnbc.com

  Sevdiklerinle Paylaş: