JPEX, Western Sydney Wanderers ile Ortaklık Uzatmasını Duyurdu – Kripto Haberleri

JPEX, Western Sydney Wanderers ile Ortaklık Uzatmasını Duyurdu

BASIN BÜLTENİ. Sanal ve dijital para birimlerinin alım satımını sağlamak için tasarlanmış lisanslı bir dijital banka olan JPEX, Avustralya merkezli futbol kulübü Western Sydney Wanderers ile ortaklık uzantısını duyurdu. Bu sözleşme yenilemesi, kripto ticaret platformunun 2022/2023’ün sonuna kadar A-League ekibine gerekli desteği sağlamaya devam ettiğini görecek. […]

BASIN BÜLTENİ. Sanal ve dijital para birimlerinin alım satımını sağlamak için tasarlanmış lisanslı bir dijital banka olan JPEX, Avustralya merkezli futbol kulübü Western Sydney Wanderers ile ortaklık uzantısını duyurdu. Bu sözleşme yenilemesi, kripto ticaret platformunun 2022/2023 futbol sezonunun sonuna kadar A-League takımına gerekli desteği sağlamaya devam edeceğini görecek.

Bu ortaklık uzantısına ek olarak, JPEX yakın zamanda Kusini Yengi, Tomi Mrcela ve Lawrence Thomas—Western Sydney Wanderers oyuncularının oynadığı “Fix the Money, Fix the World” pazarlama girişimini başlattı. Bu kampanya ve uzatma hakkında konuşan A-League futbol kulübünün CEO’su Scott Hudson, her iki duyurudan da memnun olduğunu ve önümüzdeki futbol sezonlarında JPEX’ten daha fazla destek beklediğini açıklıyor.

Wanderers ile bir yıllık ortaklığın ardından, bizi Batı Sidney topluluğuna tanıtmak için ellerinden gelen her şeyi yapan kulüple ilişkimiz için harika bir başlangıç ​​olduğunu gördük.JPEX’in Genel Müdürü Vincent Le bu ortaklıktan bahsediyor. Ayrıca, ev sahibi taraftarlarını şu andan sezon sonuna kadar takımın ve JPEX’in arkasında toplanmaya teşvik ediyor.

JPEX’in Kripto Odaklı Reklamları

JPEX ayrıca, JPEX’in etkisini daha da artırmak ve dolayısıyla küresel kripto benimsemesini hızlandırmak için kripto para birimine özel bir reklam oluşturmak ve başlatmak için Avustralya merkezli ekiple ortaklık kurdu. Wanderers’ın 2022/2023 sezonu için tüm futbol maçlarının canlı görüntülenmesinin yanı sıra, bu yakın tarihli işbirliği, dijital ticaret platformunun “TO THE MOON” ve “HODL” gibi genel kripto para birimi ifadelerini futbol dünyasına dahil etmeye çalıştığını görecek.

JPEX, bu kripto odaklı reklam aracılığıyla, sıradan futbol taraftarlarını temel ancak temel kripto para birimi sözcükleri ve anlamları ile alıştırmayı umuyor. İlk reklam olan HODL, Wanderers’ın topu bırakmayı reddeden kalecisi tarafından hayata geçirildi. Kripto alanına benzer şekilde, kaleci, bir kripto sahibinin ayı sezonunda bir jeton tutmasına benzer şekilde, hayatı boyunca topu elinde tutuyor.

Bu pazarlama kampanyaları sayesinde kaydedilen üstün başarı ile JPEX, kripto alanında bir hane adı olmaya çalışırken çeşitli markalarla ortaklığa devam etmeyi umuyor. Böyle bir ortaklık, JPEX kullanıcıları için bir dizi işlemi kolaylaştırmak için dijital ticaret platformunun fiziksel kripto dostu kartlar oluşturup piyasaya süreceğini görecek olan Simplex by Nuvei ile.

JPEX hakkında

JPEX, kullanıcılara her türlü kripto para ticareti için güvenilir, güvenli ve güvenli bir platform sunmayı amaçlayan tanınmış ve lisanslı bir dijital ticaret bankasıdır. Birçok ortaklık ve iş birliği ile JPEX, trilyon dolarlık pazardaki en yenilikçi ve devrim niteliğindeki kripto ticaret altyapılarından biri olarak duruşunu sağlamlaştırırken küresel kripto erişimini genişletmeyi amaçlıyor.

Sosyal iletişim

Facebook: https://www.facebook.com/JPEX-Japan-Exchange-100535999063470

Twitter: https://twitter.com/exchangejpex

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCeslqL2jMg1kBYR1Fqua3Qw

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/jpex

Instagram: https://instagram.com/jpex_official?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Bu bir basın açıklamasıdır. Okuyucular, tanıtılan şirket veya bağlı kuruluşları veya hizmetleriyle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi durum tespitlerini yapmalıdır. Bitcoin.com, basın bülteninde bahsedilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya neden olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.JPEX, Western Sydney Wanderers ile Ortaklık Uzatmasını Duyurdu
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: