Kötü Amaçlı Yazılımları Hedefleyen Kripto Uygulaması, Sharkbot Google App Store’da Yeniden Ortaya Çıkıyor – Kripto Haberleri

Kötü Amaçlı Yazılımları Hedefleyen Kripto Uygulaması, Sharkbot Google App Store’da Yeniden Ortaya Çıkıyor

Kripto para

SharkBot kötü amaçlı yazılım ailesi geçen yıl Ekim ayında keşfedildi ve o zamandan beri kullanıcıların Android tabanlı kripto ve banka uygulamalarına girmenin yeni yollarıyla gelişti. Ek olarak, Google Play pazarında, artık hesap girişlerinden çerez toplama ve biyometrik veya kimlik doğrulama kısıtlamalarını aşma özelliğine sahip, kötü amaçlı yazılımları hedefleyen bankacılık ve kripto yazılımının yeni geliştirilmiş bir sürümü ortaya çıktı. Cuma günü, kötü amaçlı yazılım analisti Alberto Segura ve tedavi istihbarat analisti Mike Stokkel, Twitter hesaplarında virüsün en son sürümü hakkında uyarıda bulundular ve birlikte yazdıkları makaleye bir bağlantı eklediler … CryptoCurrencyNews.com’daki Tam Makaleyi Okuyun bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberleri. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin. Crypto Currency News tarafından sağlanan tüm içerik Kullanım Koşullarımıza ve Sorumluluk Reddi Beyanımıza tabidir.

SharkBot kötü amaçlı yazılım ailesi geçen yıl Ekim ayında keşfedildi ve o zamandan beri kullanıcıların Android tabanlı kripto ve banka uygulamalarına girmenin yeni yollarıyla gelişti. Ek olarak, Google Play pazarında, artık hesap girişlerinden çerez toplama ve biyometrik veya kimlik doğrulama kısıtlamalarını aşma özelliğine sahip, kötü amaçlı yazılımları hedefleyen bankacılık ve kripto yazılımının yeni geliştirilmiş bir sürümü ortaya çıktı.

Cuma günü, kötü amaçlı yazılım analisti Alberto Segura ve tedavi istihbarat analisti Mike Stokkel, Twitter hesaplarında virüsün en son sürümü hakkında uyarıda bulundular.

Bitcoin, ethereum, ilk madeni para teklifleri, ICO’lar, ethereum ve diğer tüm kripto para birimleri hakkında en son kripto para birimi haberlerini alın. Kripto para borsalarında nasıl işlem yapacağınızı öğrenin.

Kötü Amaçlı Yazılımları Hedefleyen Kripto Uygulaması, Sharkbot Google App Store’da Yeniden Ortaya Çıkıyor
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: