KPMG ve HSBC Raporu Conflux’u Asya’nın Önde Gelen Kripto Projelerinden Biri Olarak Adlandırdı – Kripto Haberleri

KPMG and HSBC Report Names Conflux as One of Asia’s Leading Crypto Projects

KPMG ve HSBC Raporu Conflux’u Asya’nın Önde Gelen Kripto Projelerinden Biri Olarak Adlandırdı

[PR – Shanghai, China, 1st September, 2022, Chainwire] Çin’deki tek düzenleyici uyumlu kamu blok zinciri olan Conflux, kısa süre önce KPMG ve HSBC tarafından yayınlanan bir raporda ‘Asya Pasifik’te Yükselen 100 Dev’den biri olarak seçildi. Conflux, raporun en iyi 100 startup listesine girmeyi başaran sadece beş kripto girişimi arasında yer aldı. […]

[PR – Shanghai, China, 1st September, 2022, Chainwire]

Çin’deki tek düzenleyici uyumlu kamu blok zinciri olan Conflux, kısa süre önce KPMG ve HSBC tarafından yayınlanan bir raporda ‘Asya Pasifik’te Yükselen 100 Dev’den biri olarak seçildi. Conflux, Hyperchain Technology, Stader Labs, Maicoin ve Catheon Gaming ile birlikte raporun ilk 100 startup listesine giren sadece beş kripto girişimi arasında yer aldı.

KPMG HSBC raporu, SaaS, sürdürülebilirlik, fintech, blockchain ve daha fazlası dahil olmak üzere Asya Pasifik bölgesinde gelişmekte olan çeşitli sektörlerdeki yenilikçilerin çeşitliliğine ve derinliğine ışık tutuyor. İki finans kurumu, bir sonraki potansiyel tek boynuzlu atları belirlemek için Asya Pasifik bölgesinde faaliyet gösteren 6.000’den fazla girişimi analiz etti – 1 milyar doların üzerinde bir başlangıç.

Çin’deki tek düzenleyici uyumlu kamu blok zinciri olan Conflux, blok zinciri teknolojisini yalnızca yerel işletmelere değil, aynı zamanda küresel olarak merkezi olmayan bir blok zinciri çözümü arayan uluslararası şirketlere de getirmek için benzersiz bir konuma sahiptir. Conflux’un temel blok zinciri altyapısı şu anda tedarik zinciri yönetimi, NFT’ler, DeFi ve daha fazlası gibi kullanım durumlarında çok çeşitli yerel belediyeler, devlet kurumları, işletmeler ve markalar tarafından kullanılmaktadır. Bugüne kadar CCTV, Mcdonald’s China, Oreo, LVMH ve NAYUKI gibi hem yerel hem de küresel markalar Conflux Core üzerinde NFT koleksiyonları başlattı.

Conflux’un Kurucu Ortağı Fan Long, “APAC bölgesinden çıkan en iyi blockchain şirketlerinden biri olarak tanınmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Giderek daha fazla işletme ve girişim blok zinciri teknolojisini keşfettikçe, onlara ürünlerini esnek ancak tamamen merkezi olmayan bir ortamda piyasaya sürmek ve ölçeklendirmek için gereken araçları sağlamaya devam edeceğiz.”

Bu yılın başlarında Conflux, Conflux üzerine inşa eden geliştiricilere daha fazla esneklik sağlarken potansiyel saldırılara karşı güvenliği artırmak için bir hard fork’tan geçti. Yükseltme, ağın mevcut İş Kanıtı (PoW) zincirini genişleten ve projelerin güvenlikten ödün vermeden ölçeklenmesi için bir yol sağlayan bir Hisse Kanıtı (PoS) kesinlik zincirinin eklenmesini sağladı. Conflux ayrıca, geliştiricilerin Conflux ekosisteminde Ethereum’a özgü dApp’leri ve akıllı sözleşmeleri kolayca dağıtmalarını ve yürütmelerini sağlayan EVM uyumlu bir akıllı sözleşme yürütme ortamı olan eSpace’i de tanıttı.

Bu yılki Lider 100 listesinde sadece beş kripto girişimi yer almasına rağmen, rapor blockchain teknolojisi için umut verici bir görünüm paylaştı. KPMG Asya-Pasifik teknoloji, medya ve telekomünikasyon (TMT) başkanı Darren Yong raporda şunları söyledi: “Blockchain şirketlerinin ve kripto varlıklarının daha geniş anlamda bir noktada toparlanacağına inanıyoruz. Bu tek boynuzlu atlar değer sağlıyorsa, bir sonraki Amazon olarak ortaya çıkacaklar.

Conflux Hakkında

Conflux, merkezi olmayan ekonomileri sınırlar ve protokoller arasında birbirine bağlayan izinsiz bir Katman 1 blok zinciridir. Yakın zamanda hibrit PoW/PoS konsensüsüne taşınan Conflux, sıfır tıkanıklık, düşük ücretler ve iyileştirilmiş ağ güvenliği ile hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir blok zinciri ortamı sağlar.

Çin’deki tek düzenleyici uyumlu kamu blok zinciri olan Conflux, Asya’da inşa edilen ve genişleyen projeler için benzersiz bir avantaj sağlar. Bölgede Conflux, Şanghay şehri, McDonald’s China ve Oreo dahil olmak üzere blockchain ve metaverse girişimleri konusunda küresel markalar ve devlet kurumlarıyla işbirliği yaptı.

Conflux hakkında daha fazla bilgi edinmek için confluxnetwork.org adresini ziyaret edin.

KPMG ve HSBC Raporu Conflux’u Asya’nın Önde Gelen Kripto Projelerinden Biri Olarak Adlandırıyor yazısı ilk olarak CryptoPotato’da göründü.

KPMG ve HSBC Raporu Conflux’u Asya’nın Önde Gelen Kripto Projelerinden Biri Olarak Adlandırdı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: