Kripto borsası Kraken’in ikinci rezerv denetimi 5 yeni varlık ekliyor: USDT, USDC, XRP, ADA ve DOT – Kripto Haberleri

Kripto borsası Kraken’in ikinci rezerv denetimi 5 yeni varlık ekliyor: USDT, USDC, XRP, ADA ve DOT

Popüler kripto borsası Kraken, şimdi *BTC ve ETH*’nin ötesine geçerek USDT, USDC, XRP, ADA* ve DOT’u içerecek şekilde genişletilen ikinci 2022 Rezerv Kanıtı denetiminin sonuçlarını açıkladı. *Hem Kraken’in spot borsasında hem de Kraken’in stake platformunda tutulan varlıkları denetleyen Rezerv Kanıtı’nı gösterir. beş eklenmesi […]
Kripto borsası Kraken’in ikinci rezerv denetimi sonrası 5 yeni varlık ekledi: USDT, USDC, XRP, ADA ve DOT, CryptoNinjas’ta ilk olarak ortaya çıktı.

Popüler kripto borsası Kraken, şimdi *BTC ve ETH*’nin ötesine geçerek USDT, USDC, XRP, ADA* ve DOT’u içerecek şekilde genişletilen ikinci 2022 Rezerv Kanıtı denetiminin sonuçlarını açıkladı.

*Hem Kraken’in spot borsasında hem de Kraken’in stake platformunda tutulan varlıkları denetleyen Rezerv Kanıtı’nı gösterir.

Beş kripto para biriminin daha eklenmesi, Kraken müşteri bakiyesi kapsamının doğrulamasını Kraken’de tutulan toplam varlıkların %63’üne genişletiyor. Firma, gelecekteki Rezerv Kanıtı denetimlerine ek varlıkları dahil etmeye devam etmeyi planladığını söyledi.

Rezerv Kanıtı denetimi, kripto para birimi varlıklarını ve hesap bakiyelerini kriptografik olarak doğrulayan bir muhasebe prosedürüdür. En son denetimin sonuçları, en büyük 25 küresel muhasebe firması Armanino LLP tarafından tekrar doğrulandı.

Bu son denetim, Kraken’in müşterilerine ait yukarıdaki tüm varlıkları borsasında ve ayrıca zincir içi ve zincir dışı stake hizmetlerinde güvenli bir şekilde tuttuğunu belirledi.

“…sadece bizim sözümüze inanmayın. Her zaman güvenliğe odaklandık ve en son Rezerv Kanıtı denetimimiz, borsada bu varlıkları elinde bulunduran müşterilerimizin Kraken bakiyelerinin gerçekten de küresel borsamız tarafından güvence altına alınan gerçek varlıklar tarafından desteklendiğini bağımsız olarak doğrulamasını sağlıyor.”– Kraken Ekibi

Alıntılandığı gibi, Kraken artık müşterilerin denetim sonuçlarını bağımsız olarak onaylamaları için gereken araçları sağlıyor. Bu süreç ve genel olarak Rezerv Kanıtı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kraken’in web sitesindeki ayrıntılara bakın.

Kripto borsası Kraken’in ikinci rezerv denetimi sonrası 5 yeni varlık ekledi: USDT, USDC, XRP, ADA ve DOT, CryptoNinjas’ta ilk olarak ortaya çıktı.

Kripto borsası Kraken’in ikinci rezerv denetimi 5 yeni varlık ekliyor: USDT, USDC, XRP, ADA ve DOT
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: