Kripto Değişimi İşinizi Başlatmak için En İyi 5 Beyaz Etiketli Cryptocurrency Exchange Klon Komut Dosyası/Yazılımı – Kripto Haberleri

Kripto Değişimi İşinizi Başlatmak için En İyi 5 Beyaz Etiketli Cryptocurrency Exchange Klon Komut Dosyası/Yazılımı

Uzun bir kripto ayı piyasasının ardından, şimdi yavaş yavaş boğa piyasasına yükseliyor. Evet, şimdi kripto para piyasası istikrarlı bir konuma geri döndü. Bu, kripto girişimleri ve girişimcilerin kendi kripto değişim platformlarını başlatmaları için doğru zaman. Genel olarak, tüm iş adamları, “Kripto Para Birimi Değişimi Klon Komut Dosyası” nın bir kripto değişim platformu başlatmanın en güvenli ve uygun maliyetli yollarından biri olduğunu bilir. Ancak, “şu anda kripto pazarında trend olan kripto borsası klon betiğinin hangisi?”nin farkında olmalıdırlar. Bu yüzden, mevcut kripto pazarında en çok trend olan bitcoin değişim klon komut dosyalarını bulmak için bazı temel çalışmaları yaptım. Sonunda, işiniz için faydalı olacak bazı bitcoin değişim klon betikleri buldum. İşte liste, aşağıdan kontrol edin.

Piyasadaki En İyi Cryptocurrency Exchange Klon Komut Dosyaları

  1. Binance klon betiği
  2. LocalBitcoins klon komut dosyası
  3. Coinbase klon betiği
  4. Paxful klon komut dosyası
  5. Remitano klon komut dosyası

Binance Klon Komut Dosyası:

Binance, kripto dünyasında 106 milyondan fazla tüccarıyla kripto para piyasasında en çok kullanılan borsalardan biridir. Sürpriz bir istatistik, kripto kullanıcılarının %15’inin ticaret için Binance kullandığını söylüyor. 2020 itibariyle, borsalarından yaklaşık 570 milyon dolar gelir elde ettiler.

Bu nedenle iş adamları, binance gibi bir kripto borsası oluşturmayı tercih ediyor. Binance klon betiği.

Coinbase klon betiği:

Coinbase, kripto tüccarları tarafından en çok tercih edilen borsadır çünkü kullanıcılar varlıklarını anında satın alabilir, satabilir veya takas edebilir ve işlem hacimleri diğer borsalara kıyasla çok yüksektir. Coinbase değişimi dünya genelinde 33’ten fazla ülkede desteklenmektedir. Şimdiye kadar Avrupa bölgesinde, coinbase en üstteki kripto borsasıdır. 2017’de coinbase değişim platformu, dünyanın en büyük ve önde gelen değişim platformu haline geldi. Coinbase, 2019’da 2 milyar dolardan fazla gelir elde etti ve hala her yıl en yüksek geliri elde ediyor.

Kripto alanındaki girişimciler, Coinbase’in sert büyümesine hayran kalıyor. Ayrıca coinbase gibi bir kripto borsası başlatmakla da çok ilgileniyorlar. Siz insanlar için, coinbase klon betiği 7 gün içinde coinbase gibi kendi kripto değişim platformunuzu güvenli ve güvenli bir şekilde başlatmanıza yardımcı olur.

LocalBitcoins klon betiği:

LocalBitcoins, kullanıcıların reklam yayınlamalarına veya kripto para birimi satın alma veya satma isteklerini göndermelerine olanak tanıyan en popüler P2P kripto para borsasıdır. LocalBitcoins, İşlem ücreti yok, Aracı yok, anonim işlemler, Emanet Güvenliği ve çok daha fazlası gibi bazı şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Bir P2P kripto değişim platformu başlatmakla ilgilenen bir girişimciyseniz, o zaman LocalBitcoins klon komut dosyası mükemmel bir seçimdir.

Paxful klon komut dosyası:

Paxful, kullanıcıları için kripto alıp satmak için güvenli ve kullanıcı dostu bir ekosistem sağlayan bir P2P kripto borsasıdır. Satın alma ve satış sürecini dünyadaki herkes için kolay ve erişilebilir hale getirmek için 350 ödeme yöntemini kabul ediyorlar.

Bu nedenle, birçok iş insanını, aşağıdakileri kullanarak Paxful gibi bir kripto borsası başlatmak için çekiyor. Paxful klon komut dosyası.

Remitano klon komut dosyası:

Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Asya’da en çok tercih edilen P2P kripto değişim klon betiğidir. Bu bölgelerde bir P2P kripto değişim platformu başlatmayı planlıyorsanız, Remitano klon komut dosyası.

Umarım sorunuza bir cevap alırsınız. İş gereksinimlerinize bağlı olarak, tercih ettiğiniz klon komut dosyasını seçebilirsiniz. İşe başlamak için önce güvenilir bir klon komut dosyası sağlayıcısı bulmalısınız. Bunu bulmak sıkıcı bir iş olabilir. Çünkü kripto piyasasında birçok kripto borsası klon betiği sağlayıcısı mevcuttur. Merak etme; Sana yardım edeceğim.

En iyi kripto borsası klon komut dosyası sağlayıcısını belirlemek ve bulmak için teknik yönleri olan bazı araştırmalar yaptım, sonucun sonunda bir komut dosyası/yazılım sağlayıcısı (madeni paralarKraliçeler) tüm teknik ve teknik olmayan engelleri kaldırdım. CoinsQueens, profesyonel kripto borsası klon komut dosyası sağlayıcılarından biridir. Yazılımları/komut dosyaları %100 güvenlidir ve hatasızdır, çünkü birincil sloganları müşteri sınıflandırmasıdır. Böylece dünyanın her yerinden müşterileri var. Bugüne kadar, müşterileri için 50’den fazla kripto projesini (Kripto değişimi, Cüzdanlar ve Ödeme ağ geçidi) başarıyla teslim ettiler.

Onlarla iş yapmadan önce ücretsiz bir görsel gösteri rezervasyonu yapın,

Ücretsiz anlık demo için Burayı Kontrol Edin >>> Bitcoin Değişim Komut Dosyası

Kripto Değişimi İşinizi Başlatmak için En İyi 5 Beyaz Etiketli Cryptocurrency Exchange Klon Komut Dosyası/Yazılımı
adlı haberi okudunuz. Diğer haberler için aşağıya kaydırınız.

kaynak: www.bitcoin-rss.com

Sevdiklerinle Paylaş: